şükela:  tümü | bugün
  • samimi, farkl bulduğum taze vlogger. dikkat çekmeye çalışan, makyajın, kremin artık cıcğını çıkaranlara yeni alternatif.

https://www.youtube.com/…l/ucn6nn9prua7psqsugeki6yg
  • videolarına tesadüfen denk geldiğim tatlılık abidesi youtube kişisi. çok samimi, çok eğlenceli birisi belli ki. herkesin böyle arkadaşlara ihtiyacı var, dert tasa kalmaz valla. ayrıca en yakın gey arkadaşlarımdan birine benzetiyorum hareketlerini, sanırım o yüzden sevdim hemen. daha fazla video çek bebişim, öpüldün <3
  • bir içerik üreticisi.

harika insan.

(bkz: youtube)
  • konuşma tarzı fütursuzca sempatik olan bir youtuber. açık bir lgbti+ birey olması onu daha değerli kılıyor. nefrete inat içerik üret tutu <3
  • kendisi bu akşam kim milyoner olmak ister yarışmasında bulunacak. yakın arkadaşlarından biri olan başak kablan'da zamanında bu yarışmada yarışmıştı.

turan tuna'nın farkı diğer yarışmacılardan, kendi cinsel yönelimini (lgbti) korkmadan açıkça youtube'da ve özel hayatında belirtiyor.

kendisini eşimle beraber bu akşam heyecanla izleyeceğiz. az birşey olsa da bizim gibi insanları tv'de görmek. güzel birşey..

link
  • youtuber olmasının yanında şahsen tanıdığım ve çok sevdiğim biridir. marjinallikle sıradanlık arasındaki çizgisini korumayı bilen duyarlı insanımsı.
  • bu adama bayılıyorum, hatta deli oluyorum. yakışıklı, entelektüel, pek de sevimli. birazcık ruh hastası sadece. videolarını izlemekten keyif alıyorum. hep sahip olmak istediğim arkadaş profili gibi. youtube ve instagramdan takip ediyorum kendisini. hatta bir instagram canlı yayınında dikkatini çekmek için başlığına yazacağım dediğimde, yazzzz ulannn! yazmazsan şerefsizsinnn!!! diye bağırıp seda sayana bağlamıştı asadajkaş. ekşi sözlük yazarlarını sevmiyormuş pek. öyle diyor. fakat burada onu seven minik olsa da bir kitle var.

güldürüyor. güldürürken düşündürüyor. seviyoruz efenim.