• ulan sizene,yasak oldu da biz mi bilmiyoruz.bizler bugünlerde başı açık insanlara yapılan haksızlıklara hakaretlere göğüs germiyor muyuz, özgürlüğü savunmuyor muyuz.
    bırakın kardeşim iki yüzlülük yapmayın açık olana laf edilince infial ama tamam benim de garipsedigim ama sizlerin orospu olarak nitelendiginiz bu kişiler bu laflar edilince hak ediyor değil mi.
    ne zaman insanların yaşamlarına müdahale etmeyi bırakacaksınız,isteyen kapansın isteyen bikini giysin bu mu derdimiz,tek derdimiz giyim mi
  • kadının baskıyla kapanmasının doğurduğu sonuçtur. bilerek isteyerek kapanan bi insan dininin gereklerini bilir buna uygun kapanır baskıya maruz kalan insan kapanmak için kapanır mesele kapanıp makyaj yapmak kapanıp dar giymek kısa giymek değil mesele bilmeden kapanmak, cahillik.
  • kadını bugün de buradan eleştirelimciler gene çıkmış piyasaya. sizene efendim sizene! yok şunu giyen kadın yok bunu söyleyen kadın yok ofise yeni gelen kadın yok kezban kadın. derdiniz ne sizin kadınlarla. bu kendi ezikliğini örtme çabası olmalı başka bir mantıklı açıklama bulamıyorum. kadın ister başını açar ister kapar ister makyajını yapar.bunu 'kendisi' için yapar. allah ile onun arasındadır herşey . sizi ne ilgilendirir! sözlükteki ayrıştırıcı,her boku ben bilirimcileri bir kez daha görmüş olduk
  • kur’an da türban yoktur , türban arapça bir kelime de değildir. fransızca bir kelimedir. bağlanış itibari ile hristiyan din kadınları olan rahibelerin baş bağlama şekline benzer. hz. peygamber bununla ilgili hadisinde “başını deve hörgücü gibi yapan kadına lanet olsun” buyurur. ikinci konu ise makyaj olayıdır ki eğer islam adına kapanmışsan yalnızca kocana güzel görünmek farzdır. türban, tesettür islamla alakası olmayan, moda diye tabir edilen şeylerdir.
  • tangaiç çamaşır giymekten farkı yoktur.
  • islam da makyaj ile ilgili bir terim geçmiyor. bu yüzden bana göre sıkıntı yok. ha başkasına sıkıntı olabilir. o onun sorunu.

gerçi bu muhabbet horozdan kurban olur mu ile eşdeğer ama bana göre. yani demem o ki islam evrensel ama çoğu insan kendine göre yaşıyor.
  • izmirde bu gozler neler gordu.
    tayt giyip(got kabak gibi meydanda) ustune gobegi acik daracik tisort. 1.5 2 kg arasi makyaj. kafada turban.
  • bir defasında bir binaya girerken 3-4 kadın da çıkıyordu. içlerinden türban takan, mini etekli olana "mini etek sana çok yakışmış" dedi. duyunca çok şarşırmıştım...
hesabın var mı? giriş yap