şükela:  tümü | bugün
  • mesele türbanla pub ya da bara gitmek değil ki. mesele türban takmayan kadınlara bir süre sonra optimum düzeyde ve her anlamda mobbing yapılması. zamanında teseddürü tercih edenlere yapılan haksızlıkların benzerlerini yaşayacak bu kadınlar. hatta yaşıyorlar.

türban artık dini bir tercih değil, siyasi bir simge malesef. bu yüzden insanların dikkatini çekiyor türbanlı kadınların aykırı davranışları.

büdüt: türban ile bara gitmek yanlış demiyorum ki ben değerli suserlar. aksine, bize ne. istediğin inanca göre giyin, ilgilendirmez kimseyi. ama gerçek durum böyle olmuyor işte. türban artık dinden ziyade siyasi amaçla kullanılıyor. bu sebeple bırak açık giyinmeyi; türban kullanmayan kadınlar bara gitmese dahi haklarında kötü düşünülüyor. e ne anladım ben bu işten?
  • islam ahlakı ile çelişir. yapılmaması gerekir. hem müslüman görüneceksin, hem günaha batacaksın. bunun adı ikiyüzlülüktür.

(bkz: dinci ikiyuzlulugu)

faşizmin bokunu çıkaranlara, siz de hoşgörünün bokunu çıkarmayın. denge diye bir şey var.
  • namazdan çıkıp memleketi soyanlar sıkıntı değil de türbanlı olup pub a gidenler mi sıkıntı oluyor.
    yapmayın kardeş turban takar pub/bara gider, başını açar zemzem içer. tayt giyer başını kapatir, başını açar pardesü giyer. kime ne ?
    yani kardeş kısacası sana ne, bana ne?