• an itibariyle bazi satilik kalemler tarafindan cnn turkte irdelenen haber. yok idrar kokusuymus yok kucaktaki bebekmis vs vs. daha elde hicbir kanit yokken boyle iskembeden sallamak ne guzel. oysa elde polis siddetine maruz kalmis yaralanmis veya hayatini kaybetmis insanlara dair yuzlerce delil varken bu suclular hala aramizda dolasiyor. bu ucuz magdur edebiyatlarini artik kimse yemiyor. her televizyonu actigimda akp yandasi birinin magdur edebiyati veya dezenformasyonu ile karsilasmaktan midem bulandi. sadece bu sebepten bile cikip geziye gidilir. oradaki durust ve yurekli insanlarin arasinda kendimi cok daha iyi hissediyorum.
 • vurdular vurdular... kısmını gördüğüm yazının yalan olduğunu söyleyebilirim. açık ve net.
 • an itibarı ile cnntürk'te nagehan ve nazlı sakız yaptıkları, çiğnedikleri yüz.

  10 gün olmuş. mobese kaydı, cep telefonu kaydı, görgü tanıkları bekliyoruz.

  iki taraflı kavga olmuş olabilir. yüzlerce kişinin saldırısı, idrar ve bebek tartaklamak tam bir psikolojik harp makyalı.

  böyle bir şey olacak ve yandaş basın bir sabır küpü edası ile, sokaklarda isyanlar yükselirken
  kullanabilecekleri görüntüleri sabır küpü edası ile saklayacaklar.
  binlerce insanın geçtiği bir yerde bir tane cep telefonu görüntüsü olmayacak. tanıklar olmayacak.

  çıkarın belgeleri olmuşsa yapanları lanetleyeceğiz. yüzlerine tüküreceğiz.

  çıkmazsa bu provokasyonu başlatanlanları lanetleyeceğiz. yüzlerine tüküreceğiz.

  bekliyoruz.
 • kesinlikle redhack'in belirttiği şekilde olduğuna inandığım.

  öyle ki kesinlikle dedim. çünkü türkiye nasıl bir ülke haline geldiyse redhack ve çarşı, rte ve devlet organlarından daha fazla güven veriyor. zira şimdiye kadar redhack ve çarşı'nın hiç yalanı ispatlanamadı. rte ise doğuştan yalancıdır ve olayları çarpıtmada ne kadar usta olduğu, buna devlet organlarını da dahil ettiğini defalarca kamu önünde ispatlamıştır.
 • halen gerçek yüzü aydınlatılamamış olaydır. fiziksel olarak, olmayan bir şeyin ispatı olmaz zaten, ancak birşey var ise varlığı ispatlanabilir. bu yüzden biraz daha sabırlı olmak lazım.
 • ıcerigini merak etmedigim olay.

  zira son günlerde başbakan, arınç, vali mutlu falan o kadar çok yalan söylediler ki yüzümüze baka baka, akp tarafina olan azicik itimadim da yerle bir oldu. bu olayı duyduğum anda yine bi kuyruklu yalan diye düşünmüştüm.

  böyle düşünmemiş olsaydim bile taraflar redhack ve diğeriyse redhacke inanırım, bunu da söylemeden geçemedim.
 • redhack kim? olayın başından beri ne yaptığı belli bir grup. mail gelmişmiş... anlatan kim, doğrulayan tanık kim? ben de mail yazarım başka şey anlatırım.

  mağdur olan insan bir belediye başkanının gelini, belli bir çevresi olan, yapılanlardan utanan, psikolojisi bozulan, kaç gündür olayın ağırlığının altında susan bir insan. darp raporu alınmış, olay emniyete intikal etmiş, mobese kayıtları bekleniyor.

  siz "bir mail aldık, bir tanık da doğruladı" diyerek olayı yalanlayacaksınız üstünü örteceksiniz öyle mi? allah' tan korkun, kendi eşinizin, kızınızın başına gelse ne yapardınız onu düşünün.

  ben de bir mail aldım! redhack kendi aralarında konuşuyorlar "bu olayı nasıl yalanlarız, bizim zihniyetimize olası zararından kurtuluruz" diye tanık da var.!
 • dört vatandaşımınız yaşamını yitirdiği bir ülkede pişkin iktidarın hiçbir hesap verme zahmetine bile girmeden "benim filanca arkadaşımın kızını dövdüler" diye ortaya attığı yalan. mobese kaydı da sanırsın zanzibar'dan geliyor. ulan kabataş'ta 1 haziran'da olmuş olan 12 gündür kaydı nerede allahın yalancıları.

  "senin bacına yapsalar hoşuna gider mi?" argümanına bittim yalnız.

  senin çocuğunu alnından kurşunlayıp, hiç hesap vermeyen yalancıları görsen ne hissedersin mesela?
 • olayın gerçek yüzü başbakanın tam bir yalancı olmasıdır:

  "bahçeliveler belediye başkanı osman develioğlu, bilgisine başvuran gazetecilere "böyle bir şey olmadığını" söyledi. belediye yetkilileri de bu konudaki soruları “yok öyle bir şey olmadı” diye yanıtladı. ancak gazeteler gerçeği yazmaktan çekindi ve bu açıklamayı gizledi."

  kaynak
 • türbanlı kadını bal döküp yalamışlar. gerçek buymuş.