şükela:  tümü | bugün
  • evet uzun bir zamandır dikkatimi çeken mevzu.

şimdi oradan buradan fotoğraf koyup al bak nasıllarmış diyenler olacaktır .

ama benim bahsettiklerim yolda,otobüste,metrobüste,düğünlerde gördüklerimiz,genelde çirkin ve kötü bakışlar atıyorlar.
  • bok atmadığınız bi türbanlı kadınlar kalmıştı. end loop.
  • kesinlikle katılmadığım önerme.

hatta bir aktroll zırvasına benziyor.
  • hiçbiri senin düşüncelerin kadar çirkin değildir ve aralarında gerçekten ortalamanın çok üstünde olanlar mevcuttur.
  • onu bilmiyorum ama kusura bakmasınlar da kokuyorlar. hem de baya fena ter kokuyorlar. bir de anlaşılmaz bir şekilde sanırım kokuları dışarı çıkmasın diye cam, pencere açtırmazlar. kokmaları normal tabi. aynı kıyafeti günlerce giyiyorlar. ancak be tatlı ablam en azından koltuk altı kısmını elinde sabunla 2 dk yıkasana. günlük güneşlik her yer iki dk da kurur zaten. evden çıkmadan bir duş alsana. zor değil. dinin hakka girmenin ne kadar yanlış olduğunu vurguluyor. neden burnumun direğini sızlatıyorsun.
    şöyle bir hadis var.

muhammed'in canı kudret elinde olan allah'a yemin ederim ki, oruçlunun ağız kokusu, allah katında misk kokusundan daha güzeldir.

buhârî, savm 9; müslim, sıyâm 163.

acaba ter kokusuyla ilgili bir hadis mi var haberimiz mi yok.
    bu arada bu yazı hiç kimseyi hedef almamakta bir durum tespiti ortaya koymaktadır. kokan ve hiç kokmayan ve hiç kokmayacak ablalarımdan özür dilerim şimdiden. saygılarımla.
  • kör yazar zırvasi. %90'ı ilik gibi oluyorlar. yalan yok.
  • türbanın amacı bu troll kardeş. kadını cazip olmaktan çıkarmak.

sen konuyu çok yanlış anlamışsın.
  • kendilerini gordugum an yönümü degistirdigim icin farkinda olmadigim durum.
  • çirkin falan bilmem ama en azgın kadınlar hep bunlardan çıkıyor hele birde evliyse
  • aksine çokta güzeller. hatta bazıları o kadar güzel ki ben bile ağzım açık bakıyorum. ama amaç türban nefretine vurgu yapmak, çirkinlik, güzellik bahane.