6 entry daha
  • konu psikolog.. türbanlı türbansız olması ne fark eder anlamadım... bu konuyu takıyorsanız 2019 yılında insanları mesleklerini icraa etme yetileri ile değil kılık kıyafetleri ile yargılıyorsanız sizin sorununuz psikologluk değil direk psikiatriste gidin zaten

edit; mesajlarda ki küfürlerden anlaşılıyor ki ekşi her türbanlıyı bağnaz her türbansız kadını aydın sanan insanlardan oluşuyor. ben ateistim, o kadın türban değil haç taksa sanırım sizin için sorun olmazdı. olayı dine bağlayacaksanız adının kuran da geçmesinide kıstas olarak kabul edin. yada sizin adınızın ahmet, muhammed gibi islam temelli bir isim olduğunu ve türbansız çağdaş bir psikoloğun 'sen yobazsın seninle ilgilenemem' dediğini..

sağcı solcu dinli dinsiz şu tutucular bi adaya gitse de biz bi rahat yaşasak.
  • benim tercih etmeyeceğim psikologtur. çünkü allah, kitap, öteki dünya v.s muhabbetine girecek sabret, allah sabredenlerle beraberdir, allaha havale et v.s konuşursa o seansın sonu kötü biter onun için mümkünse ateist yahut müslüman olsa bile her görüşe açık aydın bir psikoloğu tercih edebilirim.
  • böyle sığ düşünülecekse müslümanların da başörtü takmayanlara gitmemesi gerekecek. yahu siz neyle besleniyorsunuz da bu kadar çomar olabiliyorsunuz? inanç birinin yalnızca görüntüsüyle ilgili değildir. açık olup dinin çoğu gereklerini yerine getiren yok mu? inanış olarak ondan farkı ne?
  • hasta : cinsellik üzerine takıntılarım var kendime engel olamıyorum
    türbanlı psikolog : beyefendi soğuk suyla boy abdesti alın namaz kılın :)
  • size ne üstüne giydiğinden türbanla dini neden hemen birbirine bağlantılıyorsunuz. belki gözüne hoş göründüğü için giyiyordur. hadi dini görüşü için giymiş olsun işine inancını karıştırmıyorsa sanane. arabanı tamir ettirdiğin ustaya dinini mi soruyorsun.
  • bu orantıya göre; başı açık olan bir psikolog da inançlı bir hastasının dinden çıkmasına sebep mi olabiliyor? baş örtülü bir psikoloğum vardı ve bana muayene görüşmeleri boyunca dini bir bakış açısı sunmadı. mesleğini icra etmesi gerektiği gibi etti. kötü bir talihsizlik olmuş fakat bunun tespit halini alması üzücü.
  • 'açıl bana' dese 'kolaysa önce sen açıl' diye yanıtlayacağım psikologtur.
  • insanlari ayristirmaya doyamadiniz. gunun en boktan basliklarindan biri olmaya aday .
  • işine gereken ciddiyeti gösterip, inancı ile bilim arasındaki çizgiyi karıştırmadan hastalarına bilimin ışığıyla yardımcı olduğu sürece sorun olmayacak durum.
  • (bkz: beyin ölümü) başlığı
280 entry daha
hesabın var mı? giriş yap