şükela:  tümü | bugün soru sor
  • zannedilenin ve iddia edilenin aksine karşı cinsten bir hastaya dokunması günah olmayan öğrencidir.
  • 'türbanlı olsam kadın erkek ayrımadan insanların orasını burasını ellemeli bir iş seçmezdim' şeklinde bir elf atasözüyle açıklayabileceğim kadın türü... boşuna işgal ediyorlar sıraları. yapmayın etmeyin hasta insanlara yazık ya.
  • öteden beri trollere dert olmuştur.
  • islamda zaruret hasıl oldumu haramlık ortadan kalkar kuralını bilen öğrencidir. he hastaları arasından kadın doktor görünce " lan neremden ne yalan uydursam da değdirsem acep" diyenler varsa direk aklına bel işin bel altı boyutu gelir. o onun kendi vicdanı, insanlığıdır.
  • türbanli kadinlara doktorluk yapsin, birilerinin karisi kizi erkek yada inancsiz bir doktor tarafindan muayene edilmesin ( ellenmesin) diye okutulan kizdir.
  • bir zamanlar dahil olduğum sınıf. sınıf sınıf sınıf
  • lateks eldivenin icadından haberdar olmayan primatsal organizmalara -bu arkadaşlar evrim geçirmemektedirler- dert olması beni sabah sabah neşelendirmiştir.

20 yıldır tıp hekimliği yapan türbanlı teyzeler falan hep günah işliyormuş ya la? ahahaha.

oğlum çok acayip bir yüzyılda kısılıp kaldınız ya. bir insanın beyni yıkanacaksa bile 20. yüzyıl faşizmiyle mi yıkanmalıydı diye hayretle soruyor insan ister istemez.
  • (bkz: bu kafayla cern'den teklif almaman imkansiz)

mesela sen inancın gereği tıp takıp, zevkin için türban okuyorsun ve bilimsel olarak beyin taşımadığını ispatlayan entryler giriyorsun. biz bi'şey diyor muyuz? hayır.
  • doktorların, gerekli gereksiz milletin orasını burasını ellemek için doktor olmadığını bilen doktor adayıdır..
  • sağlık hizmetinin ve kula hizmetin hak'ka hizmet olduğunu bildiği takdirde, ve karşısına çıkan hasta ya da hasta yakınlarının niyetlerini kendi sorumlulukları ile illşkilendirebildiği takdirde ne mesleği ne de inancı ile ilgili sıkıntı yaşamayacaktır. beni kimsenin yargılamasını ya da açık olduğum için benimle güven problemi yaşamasını istemiyorsam, aynısını türbanlı ve gerçekten dindar hemcinsim için de istemem. bu edinilmiş birikime ve kul ile allah arasındaki samimi ilişkiye çomak sokmaktır.