şükela:  tümü | bugün
  • yanlış önerme... türbanlılar inanılmaz tipsiz değildir. zira bizim alt kat komşunun karısı türbansızken herkesin beğendiği manken gibi bir hatundu. türbanlının türbanıyla inanılmaz tipsiz olmasıysa doğrudur, türbanlıyı tipsiz yapan türbandır! bizim zorla kadını kapatan kıskanç kocası baya bir rahat etmiştir mesela!

gelen mesaj üzerine edit: vallahi erkek değilim!
  • tesettürün amacı zaten insanı tipsiz, görüntüsüz kılmak olduğu için doğru olan önerme.
  • zaten bir kismi tipsiz oldugu icin turbanlidir. (bakın hepsi demiyorum. bir kismi. yoksa bazen en azindan disaridan bakınca afet gibi gorunen turbanlilar da oluyor. oluyordur heralde.)

söyle ki bu insanlar cirkin olduklarinin farkindalar. acildiklari zaman digerleri ile yarisamayacaklarinin da. dolayisiyla din iman ayagina kapanip kendi ic dunyalarinda cirkinliklerine muthis bir bahane yaratmis olurlar. onlara gore acik sacik giyinmek gunahtir. makyaj gunahtir. kaş aldirmak zinhar günahtir. günah olduklari icin bu ultra musluman kızlarimiz da bunlari yapmazlar. al sana aklileştirme mekanizmasi. hemen calisir orda ve kız ic dunyasinda söyle demeye baslar: 'ya bu guzel olanlar boyayla, dekolteyle falan guzel oluyorlar. benim dinim bunlari yasaklamis. ben yapmam. yapsam ben de guzel olurum. pehh.'
  • karşılaştırma yapılacağı grubu göz önüne alırsak yanlış ve ters.

heralde ülkemizin iskandinav ülkesi olduğunu sananlar var. sanki türbanlı olmayanlar inanılmaz victoria secret mankeni gibi hatunlar da, türbanlılar yanlarında inanılmaz tipsiz kalıyor.
  • istisnaları bu aralar sıkça olan tespittir. ne türbanlı kadınlar görüyoruz, mankenlere taş çıkarır.
  • bizim çocuklardan birinin en büyük rüyasıdır;
    - hacı söyle çirkin bir türbanlı hatunu acayip götüresim var..
    - neden lan?
    - oğlum baksana bana, 1.60 boy ve 47 kiloyum lan, sence onlardan başka bir birini düşürme şansım var mı?
    - cidden yok, hayırlı işler..
  • az votkadan kaynaklanıyor olabilir.
  • sanırım her genelleme gibi buda çok yanlış olan bir genelleme. özellikle son günler çok bakımlı, çok güzel türbanlı bayanlar görüyorum etrafımda.