şükela:  tümü | bugün
  • bir carpenter brut şaheseri. klibe gel klibe. sağlam bi kulaklıkla, son ses dinleyip kendimden geçiyorum, o geberiklikten eser kalmıyor, ara sokaklarda saçma sapan hareketler yapıp coşuyorum, klibe ayrı, kendisine ayrı hastayım. hiç de dinlediğim bir tür değildir normalde.
  • altımda polo olduğu halde bile 500 km filan hız yapma isteği uyandırıyor. yapmıyorum ama, valla
  • müthiş bir klibe ve müthiş bir girişe sahip müthiş carpenter brut parçası.

yüzlerce film izlemiş biri olarak (bkz: #60103009) no'lu entry'mde "keşke ben çekseymişim." dediğim tek filmin mandariinid olduğunu söylemiştim. yüzlerce klip izlemiş biri olarak ilk kez "keşke ben çekseymişim." dediğim klip de turbo killer olmuştur.

atmosferi, yarı gerçek yarı çizgi roman dünyası, distopik havası ve hikayesiyle bayıldığım bir klip. her izlediğimde "klip mi daha güzel parça mı daha güzel?" sorusunu soruyorum kendime ve cevabını bulmak için tekrar tekrar izliyor ve dinliyorum ve bu kısır döngü durmaksızın devam ediyor.

siz de bu kısır döngüye dahil olmak istiyorsanız buyurun: https://www.youtube.com/watch?v=er416ad3r1g
  • bu şarkıya bir yayında denk gelmiştim arkada çalıyordu o gün spotify playlist'ime eklemişim baktım şimdi neredeyse 2 yıl olmuş o günden beridir sürekli dinlerim. muhteşem bir carpenter brut çalışmasıdır.

üstteki entry 'ye klibinin muhteşem olduğu konusunda katılıyorum ama az önce şarkıyı dinlerken aklıma mad max geldi. fury road sahneleriyle çok güzel olurdu bu şarkı diye düşünüp youtube 'da aratayım dedim benden önce düşünmüşler ortaya fena bir iş çıkmamış. edit fena değil ama daha iyi olabilirmiş.

turbo killer

özellikle 1:05 'de başlayan kısım muhteşem.