• mobili kesinlikle arka planda çalışarak telefonda bir şeyler yapan program programı açmadığım halde anahtar simgesinin belirli belirsiz zamanlarda çıktığını fark ettim bu sık sık olmaya başladığında direkt şüphelendim başlangıçta otomatik başlayı kapatmama rağmen kendi kendine çalışıyor. tavsiye etmediğim vpn hizmeti.
  • ipadde severek ve sorunsuz şekilde kullandığım vpn uygulaması. şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı.
  • evet aynen bu şekilde hala kullanılabilir vpn'leri ifşa edelim ki btk boşuna bunları bulmakla uğraşmasın. yerli ve milli internet yolundaki bu destekleriniz size yasak olarak geri dönecek, böyle devam.
  • arsız ve düzenbaz bir şirketin vpn'i. 1 haftalık deneme süreci bitmeden 1 gün önce bağlı olduğum hattan 46.99 lira çektiler. şu an ne yapacağımı bilmiyorum şerefsiz ve hırsızlar ve uygulama hiç de dedikleri kadar hızlı değildi. şu an iptal ettim ama ne yapacağımı bilmiyorum. geri yatar mı yatmaz mı? mobil faturamda gözüküyor tutar ve operatörüm bizim yapabileceğimiz bişey yok dedi. bilenler mesaj atsın lütfen.

kullanmayın, kullandırmayın!

not: bir mail trafiği ve bir kaç arama sonrası paramı geri ödettim. yine de tavsiye etmiyorum bu vpn hizmetini, kesinlikle önermiyorum.
  • 1 aylık aldım 3 gün sonra üyeliğim sonlandı. ay sonu sıfırlıyorlar. halbuki aldığım tarihten itibaren 1 ay geçerli olmalıydı. ben 1 aylık para ödedim aq. dolandırıcılar uzak durun.
hesabın var mı? giriş yap