şükela:  tümü | bugün soru sor
 • murat menteş hakkında yazdığı yazıyla bizi bizden koparmış, saçmalığın everestine bayrak dikmiştir.
  bir site kur, orada ağız dolusu kus, insanlar da sana rağbet etsinler. güzel iş.
  yumruk atarsan yumruk yersin. dayak yemek de sansasyonel bir iştir. arkadaş bunu fark etmiş.
  menteş'in romanları hakkında "boş romanlar" demiş, sonra menteş'e "ağız burun dalası olduğunu" söylemiş.
  menteş'in romanlarında kurduğu cümlelerin bir tanesi kurmaktan aciz, sakar yazar tavırlarıyla caddeye çıkan bu gence omuz atardık ama ciddiye alınması bünyesinde zafer kazanmış at kişnemesine sebebiyet verir.
  aslında arkadaşın yazdığı sitenin ismi olan "litost" bir ruh durumunu ortaya koyuyor. litost, "insanların beceremediği şeylerden ötürü kendine acımaları, beceriksizliklerinden ötürü kendilerine eziyet etmeleri" manasına geliyor. ismiyle müsemma işler. ama başkalarına eziyet etmesinler, günahtır.
  at kişnemesinden vakit bulursa önce yumruğunu bize atsın, sonra murat menteş'e...
  ya da akıllı olsun, gitsin özür dilesin, murat menteş kıyak adamdır affeder.
 • kim olduğu hakkında bir fikrim yok ama bugün okuduğum yazısıyla kelimelerime, cümlelerime tercüman olmuştur kendileri ;

  http://www.litost.com/…nerbahce-filmi.html?spref=fb
 • uzanamadığı üzüme ham diyen tilki gibi, iyi olduğu için beğenileni beğenmeyerek ve bunu da çocukça bir üslupla dile getirerek sözümona muhalif ve dik bir duruş sergilemeye çalışan, hatta bu yolla bir popülerite elde etmeye çalışan, ancak sirk hayvanları kadar gülünç olabilen bir şahsiyet.
 • gerçek hayat'ta yazar olmuş.
 • ağlak bir yazı yazıp, bildik islamcı mağdur rolünü oynamış. işte bize kötü kötü baktılar, tencere tava çalıp rencide ettiler diye. mezarımıza tükürecekler de diyor. pek duygusal, pek dokunaklı...

  ama aynı yazıda ihsan eliaçık için "ruhunu şeytana satmış" diyor. sen bir müslümana, sırf akp karşıtı olduğu için ruhunu şeytana satmış diyeceksin, sonra çok kibar, çok içli adam taklidi yapacaksın.

  mezarlarına değil ama böyle adamları görsem suratlarına tükürürüm.
 • tekrardan düzenli olarak gerçek hayat aldırtma potansiyeli var.
 • peygamberin, kendilerini meşruiyet zeminine oturtma kaygısı taşıyanlar tarafından kullanılmasına cevabı vermiştir. ellerine sağlıktır.
  http://www.litost.com/…/02/sevgili-peygamberim.html
 • gerçek hayat dergisi kapandığı için sonpeygamber.info'ya editör olarak geçen baudelaire.
 • pilot kalem,domates, allah yazan karpuz, ''bunca şey kendiliğinden mi oldu'' ile insanları ateizmden döndürmeye çalışan ''müslümanlara'' karşı güzel bir eleştiride bulunmuş.

  http://www.kulturgundemi.com/…ist-bukucu-yazi-17988