şükela:  tümü | bugün
  • bursa ili, nilüfer ilçesi belediye başkan yardımcısı, 2019 yerel seçimlerinde aynı ilçenin chp belediye başkan adayidir.
  • bursa nilüfer ilçesinden geçerken billboardlardan gülümseyerek size “merhaba” diyen adam. belediye başkan adayıymış. mimar olması dışında hiçbir bilgim yok hakkında. ama ülkenin giderek kutuplaştırıldığı insanların birbirinden ölesiye nefret etmeye başladığı bir dönemde birinin, üstelik siyasi birinin sıcacık gülümseyerek size merhaba demesi bana çok iyi geldi.
  • zeytinli rock’la birlikte elimizde avucumuzda kalan 2-3 eli yüzü düzgün müzik festivalinden birine ev sahipliği yapan nilüfer’in belediye başkan adayı. ama aslında yeni biri değil, zaten 15 yıldır mevcut belediye başkanının yardımcısıymış. umarım seçilir. biz de en azından senede bir bursa balat ormanı’na gelir, çadırımızı kurar, 2 gün boyunca birbirinden şahane yerli yabancı müzik gruplarını izlemeye devam ederiz.
  • bursa'dan geçerken billboard'lardan ışıl ışıl gülümseyen belediye başkan adayı. gülümseyin nilüfer'desiniz sloganına tamamen uygun bir aday olmuş zannımca.
  • unutulmuş bir belediye başkanı.

turgay bey bursa nilüferi ortalama %63 ile alarak büyük bir zafer kazanmıştır. bozbey in gölgesinde kalmasına üzüldüm ancak bu durumda mustafa bozbeye destek olmak gerekiyor.
  • başkan seni tanımadan,bozbey gösterdi diye oy verdik. kazandın,nilüferi biliyorsun zaten çok bişey dememe gerek yok. başarıyla yöneteceğinden şüphem yok, kolay gelsin.

tanım:31 mart 2019 tarihinde yapılmış olan yerel yönetimler seçimlerinde bursa’nın nilüfer ilçesinin yeni chp’li başkanı.
  • mustafa bozbey'in başkanlık makamındaki yardımcısı iken bozbey'in büyükşehire aday olması ile nilüfer'in başkanlık koltuğunu devir almıştır.

umuyorum ki bizi yanıltmaz ve bozbey ile olan mesailerinizden bir şeyler almışsınızdır.
  • ağaçları kestirip imarsız alana kendisi için malikâne yaptırıp kapıya kadar asfalt döktüren belediye başkanı.
    sağı solu yok arkadaş, o koltuğa oturan ilk önce kendisine çalışıyor. yazık ki ne yazık
  • yalnız fotoğraf doğruysa villa da harika görünüyor, belediye başkan yardımcısıyken bile çeşitli söylentiler vardı hakkında
  • çok iyi ya. güzel gülüyor değil mi? güldürdü bak.