şükela:  tümü | bugün
 • elden ele dolaşan iki slogan, bir gerçek yazısının altında ismi olan berrak nesirci.
 • ergenekon sorusturmasindan sonra gaza gelip bircok faili mechul cinayeti, rahip cinayetlerini, madimak olayi'ni dahi ergenekon cetesine atfeden yazar. kendisine inandigi allah'tan akil fikir diliyorum. ivedi olsun ama.

  http://www.haber7.com/…rtikel.php?artikel_id=142007

  tabii "kanun onunde ispatlanmadikca kimse suclu degildir" ve de "yargi sureci etkilenemez" gibi cumleler de var da onlardan da muhtemelen bihaberdir kendileri.
 • akp hükümetine yakınlığı fehmi koru ve şamil tayyar gibi isimler kadar yakın olan "iftiracı gazeteci". sıra dışı adlı programında chp'ye ve chplilere özellikle çamur atmak için konuklar çağırır, ve aleyhte konuşurlar. özellikle kemal kılıçdaroğlu'nun almanya'da pkklılarla aynı araçta yakalandığını iddia ettikleri haber son derece mide bulandırıcıydı. ellerindeki belgenin düzmece ve sahte olduğu ile o belgenin düzenlendiği iddia edildiği saatte kılıçdaroğlu'nun henüz almanya'da olmadığını, kılıçdaroğlu uçak biletindeki uçuş saatiyle kanıtlı olarak yalanladı.
 • barnabas incili hakkında yaptığı programlardaki tutumu dolayısı ile aydoğan vatandaş'ın tepesini attıran kişi:

  http://www.gasteci.com/yazar15573.htm
 • ülke tv'de yayınlanan sıradışı adlı programın vasat sunucusu.

  ilk defa kendisine ve programına rastladığımda bu spiker, konuklarının öne sürdüğü argümanları, programı yönetceğim derken -acımadan- vasatlaştırıyordu. adı sıradışı kendi çok ama çok vasat bu programa, yalnızca beş dakika tahammül edebildim! sonra televizyonun sesini kapattım. boş vaktim de vardı. hiç sesi çıkmayan bu programı izlemeye koyuldum. gözlerimi bu sunucudan alamıyordum. sepsessiz program akıp giderken, gözlerim bu sunucunun üzerinde ben sıradışı bir şekilde eğleniyordum. bu, o programı da o sunucuyu da son görüşüm oldu.
 • yaklaşık bir on dakikadır nihat doğan'ın tiradını "ananıskim noluyo lan" tedirginliği ile izlemektedir.
 • ekrana çok yakışan bir adam bu. "ailenizin sempatik çocuğu" ifadesi ile, söylediği her güzel sözde bende "aferim şirin şey, amanin de bunları nasıl da bilirmiiiişş" deme isteği uyandırıyor.

  edit: aylardır yazamıyorum adam hakkında, kötüleyeceksiniz diye. dayanamadım sonunda. siz zahmet etmeyin, ben kendim gideceğim zamanın ötesine kadar. zaten yolumun üstü..

  9 sene ötesinden bildiriyorum: entryi okuduğumda benim olduğunu anlamadım. altta yazan nicke bir daha bir daha baktım.
 • kendisinin 26.04.2010 tarihli programından;

  "evet, şöyle bir çiftlik var. birazdan çiftliğin görüntüleri ekrana gelecek. ve özür diliyerek söylüyorum, bütün seyircilerimizden özür diliyorum; orada hayvanlar yetişiyor. özür diliyorum.."

  bu kadar çok özür dileyince seyircilerin annesine falan laf edecek sandığım sunucuşirin.
 • fazla bilmiş tavırlarıyla, sevdiğiniz birinden bile çok çabuk soğutabilme sevimsizliğine sahip, mantıksızca taraf olan biri....
 • kendisine altan ya da sırrı süreyya önder gibi birilerinden sağlam bir ayar verilmesi gerekiyor .
hesabın var mı? giriş yap