şükela:  tümü | bugün
  • hayata değer, anlam, sevgi, dayanışma, güzellik katmış... helal olsun, utandım!
  • esasını varoluşunu bozmadan yaşayabilmişlik hissi uyandırdı bu sabah...
    " o iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler. demirin tuncuna, insanın piçine kaldık. " derken birileri hala burda birileri hala özünde yaşamakta dedirtti..
    (bkz: aslında ben şiir severim)
    (bkz: aslında başkasında yaşadığını bende tekrarlamamandı dileğim)
    (bkz: olmadı)
  • facebook da sağda solda gördüğüm hakkındaki yazıyı biraz önce okudum. tüylerim diken diken. öyle bi işlemiş ki içimize bireysellik düşünüyorum yok yapamam ben böyle bişey. hayatını adamış adam hiç tanımadığı insanlara. yiğenlerim var benim onlar için canımı veririm ama bir başkası. düşünsenize hep ne için uğraşıyoruz evimiz olsun arabamız daha iyi bi işimiz daha iyi kıyafetler ya da bu kadar bile değil biraz daha hayatımızı güvencede hissetmek için biraz birikmiş para. bu adamda bu kaygıların hiç biri yok tek derdi evlat yetiştirmek. biz mi çok kötüyüz hayat mı bize bunu öğretiyor bilmiyorum ama elimden gelen tek şey taktir etmek. helal olsun birsürü evladın olmuş. helal olsun baba
  • zaten oyuncu olarak çok beğenirdim kendisini ama hayat hikayesini okuyunca karakterine ve kişiliğine de hayran kaldığım oyuncu.
    ne güzel bir insanmışsın sen abicim ya...
    rabbim iki cihanda da aziz eylesin inşallah seni.
  • hikayesini yeni öğrendim. çok büyük saygı duyuyorum kendisine. o kadar iyi bir insan ki kendimi sorguladım,sonuçlar yeterince iyi değil. inşallah her iki tarafta da hak ettiği mutluluğu dibine kadar yaşar.
  • hangi görüşten olduğunun, hangi filmde oynadığının hiçbir önemi yok zira böyle güzel insanlar sadece ayakta alkışlanır. insanları sevmek, kıymet vermek nedir göstermiş adeta. okudukça tüylerim diken diken oluyor yüreğinin güzelliğine sağlık be usta.
  • şöyle bir röportajı olan usta.

"- baba mı der hepsi size ?
    -evet baba... ağır bir laf !"
  • 70'li yillarda girdigi cezaevinde gordugu iskence sonucu cocugu olmayan, ancak omrunu imkani olmayan mahkum cocuklarina yardima adayan degerli tiyatrocu
  • acıyı almış döndürmüş döndürmüş sonra bir güle çevirmiş, önünde eğilinmesi gereken insanlardan.burdan sessizce saygılarımı sunuyorum kendisine.umarım elini öpme şansına sahip oluruz.
  • kendi devrimini yapmış yüce gönüllü insan, helal olsun . bana da yazıklar olsun ki böyle bir insan hazinesinden yeni haberim oldu.

eşine ve kendine derin hürmet duydum.