şükela:  tümü | bugün soru sor
 • darbeciler tarafından rehin alınıp ağır yaralanan, tem daire başkanı.

  jandarma genel komutanlığını ele geçirdikten sonra "acil toplantı var" diyerek çağırdıkları, emniyette terörle mücadelenin bir numarasını burada rehin aldılar.

  daha sonra başından vurulmuş halde ağır yaralı olarak bulundu. inşallah allah yardım eder, inşallah eski sağlığına kavuşur. (kaynak haber->)

  ek.1: gazimiz sağlığına kavuştuktan sonra, gerekli düzeltmeyi yapmayı unutmuşum. uyaran hiro nakamuraya teşekkür ederim.
 • allah sifa versin, net haberim olmasa da umarim durumu iyidir. hengamede de olsa haber degeri olmadigi dusunulen terorle mucadele daire baskani.
 • koruma polisi hainler tarafindan sehid edildi, kendisi hala gazi universitesi hastahanesinde yogum bakimda yatmaktadir. darbe gecesi en alcakca saldirilardan birisine ugramis kahramanimiza allah acil sifalar nasip eylesin.

  vur emrini veren hain erkan öktem'dir.
 • 5 ayrı beyin ameliyatı geçirip 5 ay yoğun bakımda kaldıktan sonra gözlerini açmış, "memlekette neler oldu?" diye sormuş, etrafındakilerle birlikte dua etmiş bir vatansever. inşallah tamamen iyileşecekmiş.
 • allah'ın yardımıyla hayatta kalan 15 temmuz kahramanlarımızdan gazi nefer.

  allah biliyor ya, o karmaşa ve üzüntüde pek umudum yoktu ama bir müslüman asla allah'tan umudunu kesmemeli. o isterse olur. allah'ım sana şükürler olsun.

  allah bu kahramanımıza ve bizlere daha vatana,millete, ümmete daha büyük hizmetler sunmayı nasip eder inşallah.

  uzun zamandır aldığım en güzel haberdi. ailesine ve kendisine uzun, huzurlu mutlu gelecek dilerim.
 • çarşıda kendisini anlatan en yakın dostlarından hayat hikayesini dinlediğim ve o hikayenin anıtlara yazılması gereken efsane daire başkanı.

  hem müslümandır, hem atatürk sevdalısıdır, hem milliyetçidir, hem de o malum gece fetö tarafından en büyük tehlike olarak belirlenecek kadar devletçidir. senelerini devlet uğruna hayatını paralayarak geçirmiştir. kafasına kurşun yemiştir, ölmemiştir, adeta türk milletinin iradesi olarak hayata tutunmuştur.

  ellerinden öpülmeli.
 • sanırım börü dizi ve filminde kendisinden bahsedilmektedir.