şükela:  tümü | bugün
  • bir o ses türkiye yarışmacısı.

fikri karayel'in trenler isimli şarkısını çok güzel yorumlamıştır.

orkestra'nın da hakkını vermek lazım tabi.

https://youtu.be/d7qu9cbe7ag
  • bu yarismada uzun zaman sonra denk gelen en guzel ses.
  • cocuk on numara performans sergiledi, sahneye de cok yakisiyor. dogru sarki ve dogru ses bir araya gelince gercekten guzel seyler oluyormus dedirtti.
  • harika bir ses gerçekten bu adam. sahneye de yakışıyor. kendi tarzı var ve gerçekten söylediği parça oldukça zor bir parça olmasına rağmen üstüne katarak söyledi. parçayı ilk defa duydum. orjinalini dinlemek bile istemedim hala.
  • yaklaşık 1 senedir antalya kaleiçi'nde woddy wodpecker'da çalar. en son daha bu perşembe dinledim. sesi de sahnesi de güzeldir.
  • dün o ses türkiye de izledim. teoman ın gemiler şarkısını harika ötesi söyledi ve çeyrek finale alnının akıyla yükseldi. şarkıyı söylemedi adeta yaşadı. müzik bitip alkışlar başlayınca o ruh halinden çıkıp bir anda kendi oldu. enteresan bir yorumcu. murat boz un da dediği gibi “gerçek bir yorumcu” ve kesinlikle bu yolda hakettiği yere gelmesi gereken biri. ben de antalya’dayım ve bir gün sahnesinde kendisini dinlemek isterim. yolu açık olsun.
  • o ses türkiye'de ekrana çıkınca, benim oğlana "oğlum biraz sessiz ol" diyip, televizyonun sesini açtığım tek yarışmacı.

adamda sadelik ve kalite yan yana duruyor gibi geliyor bana.

inşallah hak ettiği yere gelir.
  • az önce denk geldim giyim kuşam,hareketler,ses on numara tipi de iyi güzel bi havası var.şu ana kadar o ses yarışmasında en fark yaratan yarışmacı diyebilirim,umarım ileride bol bol duyarız.
  • kendisi, tarzı, tavırları bana acayip şekilde dave gahan'ı anımsatan; sesi oldukça iyi olan o ses türkiye finalisti.
  • bu zamana kadar söylediği her şarkının hakkını veren, her birisine kendi yorumunu katarak verdiği duyguyu sonuna kadar bize hissettiren o ses türkiye finalisti; benim de trenler'i söylediğinden beri favorimdir.

umarım yarın akşam şampiyon olduğunu da görürüz. yolu açık olsun.