şükela:  tümü | bugün
 • bugünkü giresunspor ümraniyespor maçında ilk 70 dakika kusursuz yönetip son 20 dakika ümraniyeyi kusursuz şekilde kayıran hakemdir,

  giresunspora yapılan ayak kırılacak faullerine devam derken ümraniyelilere dokunsak faul sarı kart çıkartıyor, az önce de iki ümraniyeli futbolcu çarpıştı ümraniyeye faul verdi,

  yan hakem de katıldı, ofsayt olmayan pozisyonları ofsayt diye kesti

  tff için iyi bir operasyon hakemi, süper lig için ideal, bugün süper lige göz kırptı. evet
 • ilk süper lig karsilasmasini bu hafta itibariyler yönetmistir. on numara bes yildiz mac atmistir. ileride adini daha sik duyacagimizdan emin oldugum, hakemlige gec baslamis ama bu alandaki yetenegi tartisilmaz derecede iyi olan, eskisehir bölgesi hakemidir.
 • 34 yaşında olan anadolu üniversitesi besyo bölümü mezunu olan süper ligin yeni hakemidir.hakemliğe ise 2009 yılında eskişehir'de başlamıştır.

  ayrıca kendisi 23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçında görev yapacak.
 • galatasaray yarıştan kopmasın diye atanmış hakemdir.
 • 10 dk uzatması olan galatasaray kayseripor maçında 3 dk uzatma vermiştir.
  klasik türk hakemidir, her şeye düdük çalar. sanırım kondisyon eksikliği var yoksa akan oyun bu kadar durdurulmaz.

  biz eski hakemlerden illallah etmişken yeni gelen hakemler de aynı. ligin kalitesi düşüyor başka bir şey değil.
 • lennon orta açıyor cezasahası çizgisinde top marcao'nun eline çarpıyor ama turgut kardeşimiz görmüyor. var gel bak diye çağırmıyor bile içeride mi dışarıda mı diye. şaşırdık mı tabii ki hayır.

  edit : penaltıyı verdi ama tersten.
 • bence süper lig kalitesi üstünde maç yönetti terimden korkmadı . terimden korkmayan nadir hakemlerden umarım böyle devam eder . düt düt faul çalmadı
 • tanım: fanatizmden gözü dönmüş suserların boklamasının aksine 23 kasım 2020 galatasaray kayserispor maçında türkiye standartlarına göre gayet iyi yönetim sergilemiş futbol hakemidir.
 • oyunu durdursa kimsenin hiçbir şey söyleyemeyeceği dünya kadar pozisyonda oyunu devam ettirmesi benim bile dikkatimi çekmişken, fanatizmden gözü dönmüş maklubecilerin “oyunu çok durduruyor” diye sızım sızım sızlandığı hakem. hayır hakemin en son eleştirilecek tarafı bu bence. fanatizm böyle bir şey sanırım.
 • lisede bir dönem aynı sınıftaydık.
  (bkz: eskişehir cumhuriyet lisesi)
  nasıl ki bahadır baruter’in her boka şaşırması gibi bir özelliği varsa, turgut’un da her şeyi aşırı heyecanlı anlatan bir mizacı vardı.
  hakkında hatırladığım şeylerden biri de gladyatör filmini afm sinemasında defalarca kez izlediğiydi. sürekli onu anlatırdı çünkü.*
  (deli sevmiş o filmi öyle böyle değil)

  helal olsun ama süper lig’te hakemlik yaptığını duyunca sevindim.
  umarım kendini geliştirir ve avrupa maçlarını yönettiğini de görürüz.