şükela:  tümü | bugün
 • "yeraltındaki gizli dünyalar", "hitler almanyası'nın gizli tarihi" ve "dünya tarihinin perde arkası antik çağlardan 20.y.y. başına kadar" gibi kitaplarin yazari.
 • (bkz: hollow earth)
 • kitaplarını severek okuduğum çok değişik konular işleyen yazar.

  --- spoiler ---

  hitler almanyası'nın gizli tarihi adlı kitabında kaynak belirterek insan ırkının aldebaran adlı yıldız sisteminden geldiğini ufoların aslında hitler'in gizli silahı olduğunu, hitler'in aslında ölmeyip iç dünyalardan (yeraltındaki gizli dünyalar kitabında incelediği oyuk dünya teorisine göre var olduğuna inanılan dünyanın altında bulunan iç içe başka dünyalar) birinde bulunduğunu ve hatta hürriyet gezetesinin 1999 yılında yaptığı habere dayandırarak 1999 yılında hitler'in irak'ta bir toplantıya bile katıldığını öne sürer.

  --- spoiler ---

  bütün kitaplarında; işlediği, ispatı zor mistik konuların gerçekliği tartışılsa da, en azından fantastik boyutuyla ele alınabilecek, ufku açan, bu bağlamda ele alınması da gereken çok sağlam bir yazardır.
 • ne kadar kitap okuduğunu merak ettiğim yazar, çünkü bir kitabında o kadar çok kaynak kullanmış ki paçalarından bilgi akıyor sanırım. araştırmak istediğim konular hakkında yazdığı şeyleri çok öğretici buldum ayrıca, teşekkür ederim.