• aaalde oldugu surece mudur muavinligini yaptigi (ve hatta yapmadigi) herkezde iz birakmis insan... tanimayan, bilmeyen, korkmayan yoktur, mezun olana kadar seven, mezun olduktan sonra da sevmeyen yoktur.
  • aaal ın baş müdür yardımcısı. kükremesi olayı bitiriyor..
  • soyadiyla bu kadar tezat olan ikinci insan**

3 sene boyunca bizim sinifin karsisindaydi odasi,cani sikilirdi zaman zaman,gelirdi erkekleri kravatlarindan,kizlari saclarindan birbirine baglardi...eger es bulamadigi birisi olursa onu da kapinin koluna baglardi,acip acip kapardi sonra kapiyi.eglenirdik baya.
  • "turgut geliyor" dendiğinde üst kattaki sınıfların toparlanıp, sıralarına koştuğunu bilirim.
  • koridora çıktığında ooolllluuuuummmmmm diye bağıran, ve bagırmasından 20 sn sonra koridorda hiç kimsenin kalmamasıyla tatmin olmuş bir şekilde odasına dönen kişi.

ooooollluuuummmm diye bağırdığı zaman hemen arkasındaki sınıftan çıkan ben, aynen onun ses tonuyla ooollllluuuuummmm diye bir daha bağırır, sonrada kaçardım. halen yakalayamamıştır.
  • valla 4 sene oldu mezun olali unutmadiğim bir cumlesi " merhaba cocuklar ben turgut kibar inkilap tarihi dersini birlikte isliycez bu donem ama soyadimdan etkilenmeyin cunku sadece soyadim kibar" 1997 3-d :)
    kendisi su anda resmen müdür olmustur gorulesi bir adamdir cok degismistir cook.
  • ogle teneffusunde bile odasinin caminin onunden gecenlere "ne isiniz var olm girsenize iceri" diye bagirabilen, teneffuste oldugumuzu hatirlatinca "ha tamam o zaman gezin" diyen...
  • bir matematik sınavı çıkışı kalorifer yanında oturup sıcaktan bunalan ve akabinde ceketini çıkarıp sınıftan çıkan arkadaşa uçan tekmeyle * dalan cekenttttttttiiiiiiiiin nerdeeeööööaağğğğhhh die böğüren; kuduz doktor hektorun öğretmen versiyonu. hala bağırışını kulaklarımda duyunca bir ürpermenin geldiği, öğrenim hayatım boyunca yediğim tek tokadın sahibi, sinirli kişilik.
  • o çok korkulan turgut hocayı zamanında avustralya'dan gelen ümit-lakabı vanilla ice- arkadaşımız tertemiz bir şekilde odasında dövmüştü, ardından ümit çağrılan polise teslim edildi okuldan atıldı....
  • ilk günden hazırlıkların gözünü korkutmak maksatlı sıkı bir kıyafet kontrolu süprizi hazırlamıstır ögrencilere.
    bazıları kısaca ankara atatürk anadolu lisesinin başına gelen en büyük felaket derler bu şahsa.
hesabın var mı? giriş yap