• kalitesiz bi kişiliğe sahip olduğunu yeniden kanıtlamıştır. geekyapar tayfasını severim cs günhan falan izlerim elwindi de ilk kez bu ay gördüm ve bi sempatim yok.

ancak bu adam çıkıp ortada hiçbir şey yokken elwindin sevgilisi önceden de ünlü olmak için 2 yayıncıyla birlikte olmuş diyor ama kızın ilk sevgilisi elwindmiş. hani nasıl bi iğrençlik bu neden diyorsun bunu durduk yere. twitterdan da elwind karı kılıklı imasında bulunuyor. adam resmen eleştirdiği kitlelerden daha iğrenç seviyede eleştiri yapıyor eleştiri denirse altı boş iğrençliklere.

adamın fetöcü bu dediği adam var lan talha aynacı. bu zaten deliymiş dediği var. o fedocu bu orospu bu deli bu hırsız bunu izleyen düşük zekalıdır. şu yancı bu oraletçi. e sen kimsin. geek oxi ? cs nin oraletçisi ? içip içip millete sallayan deli ? eleştirdiğin kişilerin yarısına r yaptın zaten.

edit: turgut'un sıfatlarına ekleme. ayrıca hiçbirinin turguta karşı kullanımını da doğru bulmam. kendi kafa yapısıyla kendisini tanımlaması böyle olur diye düşünüyorum sadece.
  • değişik bir tip.

bu adamda tam bir 30'lu yaşlara gelmiş ama hala 18-19 yaşındaki kızlara yavşayan kadıköylü boş beleş tayfa havası var. bende uyandırdığı izlenim budur.
  • insanlara defalarca fetöcü iftirası atıp, bunu twitch yayınları olsun, twitter olsun türlü mecralarda söyleyip, daha sonra da silip "hayır ben böyle bir şey demedim" diyen "yayıncı". şeref yoksunu.
  • şu anda "gereksiz açıklama yayını"nı izliyorum kulaklarıma inanamıyorum. talha ile o olayını da yakından takip ettim ve attığı twitleri gördüm, okudum. yaptığı yayını izledim ve hala nasıl inkar ediliyor nasıl yapmadım kendi üstüne alındı diyor sen açık açık söyledin. bu nasıl bir adam o dönem kendisini takip ediyordum bu olayı gördükten sonra takipten çıkmıştım çok doğru bir karar vermişim bir de sanki talha'ya ilk defa o dönem laf atmış gibi bir davranış var. talha'yı ve turgut tanıyıp takip edenler bilir ki turgut bu olaylardan öncesinde de talha'ya yine laf attı ama talha cevap vermedi sonra adamı şu anda adının yanyana geçipte mimlendiği bir terör örgütü ile ilişkilendirirsen açık açık adam da seni dava eder.

ve kendisine hukuki tavsiye veren kişi de turgut'u şöyle açıkladı yıllardır got teorileri yapıyor ve teorileri en çok yaklaşan kişi ahahah bu vasıflı bir insana nasıl hakaret davası açılabilir. saçma.

bir de ismini vermedim diyor ne r yaptın be turgut r dediklerinde sinirlenirleniyorsun ama gerçekten ne r yaptın be umarım bu işten bu şekilde sıyrılamazsın.

edit: bir de talha'ya para için dava açtı iması yapıyorsun talha aynacı'yı bsc'den beri takip eden yüzlerce insan var herkes bilir ki paraya tamah etmeyen nadir insanlardan biri varsa o da talha'dır yazıklar olsun duyduklarıma inanamıyorum.

edit: avukat ergen lütfen ismini verin ki yolumuz düşmesin, ardı yanmışa getirdi lafı, sonra turgut'u övdü sonra haksız yere davayı da kaybedebiliriz dedi şaka gibi inanılmaz bir ekip.
  • talha aynacıya iftira atan çapsiz dallama olarak hafizama kazindi bu isim
  • nedense sürekli tek tabanca takılan kendi halinde yayın yapan oğuz sasi, elwind, necati gibi yayıncılara sallayıp, büyük abilere tek bir eleştiri getiremeyen boş beleş yayıncı. arkası sağlam wtcn, jahrein, pintipanda ve yancılarına ağzını açamamasının tek sebebi totosunun yememesi. cs, mert günhan gibi adamlar bununla nasıl arkadaş olmuşlar, bu arkadaşlıklarını nasıl devam ettiriyorlar inanılır gibi değil.
  • talha aynacıya yaptığı fetö'cü ithamı sebebiyle açılan davanın ilk aşamasında 10k tl para cezası yiyen yayıncı.

https://twitter.com/…aci/status/1449016500577308691

--- spoiler ---
    selamlar, yaşadığım güzel bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

@turgutuc
    ’un hakkımdaki asılsız “fetö’cü” ithamına karşı başlattığım hukuki süreçteki ilk aşama lehime sonuçlandı ve mahkeme turgut uç’u 10.000.-tl manevi tazminat ödemeye mahkum etti.
    --- spoiler ---
  • "bu ülkenin üniversite mezunları, hangi üniversite olduğu fark etmeksizin, ekseriyetle cahildir..." diye twitter paylaşımı yapmış çomar kişisi. en büyük vasfı iddia kuponu doldurmak olan biri için iddialı sözlere sahiptir. (bkz: ilgi orospusu)
  • iki günde twitch otoritesi pozları kesmeye başlayan ilginç kişilik. haklarında sınırlı bilgiye sahip olduğu kendi halindeki yayıncılara ukala bir üslupla yanlış bilgi üzerinden laf attığı zaman, karşıdaki yayıncı cidden kalitesiz olsa dahi, aynı zamanda kendi kalitesizliğini de ele veriyor. neymiş, göte göt diyormuş. kardeşim sen x bir olayda yakın arkadaşın haksız ise her senaryoda onu savunacağını söyleyerek göte göt diyemeyeceğini itiraf etmişsin zaten. bari insanlara yalan söyleme. motivasyonunun direkt kötü niyet olduğu gayet ortada.
  • incelediği oyunların bir kısmını bitirmediğini hatta "10-15 saat oynadıktan sonra oyunun tamamını öğreniyorsun ne gerek var bitirmeye " demiştir ; ne desem bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap