• almancıların türkiye'ye kakalanıp yerine kimsenin alınmamasıyla sonuçlanır. ardından da alman dış işlerinden "xd" gibi bir açıklama yapılır.

seküler türkler'in ana vatanı mı ki almanya'ya geri dönsünler? almanya her türden göçmen kaynıyor zaten. birilerini alma ihtiyaçları yok.
  • almanya'ya gidip tuvalet temizlemeye razı olabilecek sekülerler var mıdır bilmem ama;

almanya'daki vasat bir teknikerin buradaki ortalama bir mühendisten daha kalifiye olduğunu hatırlatmak isterim.

almanya'nın ihtiyacı ne? tuvalet temizleyicisi türk... elinde ne var? tuvalet temizleyicisi türk... bence yanaşmazlar bu işe, ama siz yine de bir deneyin...
  • yok, sadece oradakilerin gelip burada yaşamak zorunda olması bile beni tatmin eder.

orada yaşayıp buradaki insanları zora sokmak neymiş öğrensinler.
  • olur da gerçekleşirse başa ismimi yazdırmak istediğim fantezi. tayyibi çok seven, fakat avrupa medeniyetinden de hayatta vazgeçmeyecek iki yüzlüler yüzünden böyle sürünmeye devam...
  • oğlum; alman, türkleri göndermeyi becerebilse yerine yenisini almayı düşünmez zannımca. elit(!) bile olsa...
  • bu sorun karşısında apolitik durmak istiyorum fakat belirtmek istediğim bir şey var ki ben bunu söylemeden geçemeyeceğim. ben bu insanları kendi ülkemde bile istemiyorum arkadaş. hani anadolu insanıyla çomar bilmem ne diye dalga geçiyoruz ama bunlar daha fena. adamlar almanya'da yapamadıklarını türkiye'ye gelince hunharca eyleme döküyorlar resmen. hayır sokakta falan görüyoruz sonuçta; arabasını engelli park yerine koyan mı istersin, kaldırıma çıkan mı. hele piknik yerlerine gelip de olur olmadık her yerde mangal yapanları, çöpleri öylece bırakıp gidenleri çok gördü bu gözler. 70 ve öncesi doğumlu olanlar belki sonradan gitme oraya fakat bu yeni jenerasyon ful almanya doğumlu. medeniyetin oldukça ileri olduğu bir ülkede doğup, büyüyüp hatta oranın vatandaşı olmalarına rağmen kendilerini hiç geliştirmemelerine, asalak gibi olmalarına o kadar çok kızıyorum ki anlatamam.
  • anlayışınızı .....

bu durumda alamancıların türkleri türkiye'ye gönderip, türkiye'nin de ülkelerindeki alamancıları alamanyaya göndermesi gerekir. e bu da, alamanya'nın tam olarak işine gelmez.
  • kesinlikle katılmak istediğim olay. aachen'a gönderin beni. orda okuyup yaşarım.
  • +2 yle katılabilirim.
  • verimsiz olacak aktivite, almanya'daki türkler'in çoğunluğu insan gücüne dayalı işlerde veya hizmet sektöründe çalıştıkları için türkiye'deki çükübik sekülerler bu işleri yapmaz/yapamaz.
hesabın var mı? giriş yap