şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ig’de denk geldiğim karizmatik bir paylaşım.
    https://www.instagram.com/…heet&igshid=l5k5rtkht66r

tanrı türk’ü korusun, kılıcınız her daim parıldasın inşaallah.

(bkz: öykü arin yazıcı için ilik kampanyası)
  • askerin, polisin siyasi gorusunu aciktan belli etmesini yalniz ben mi anormal karsiliyorum dedirten paylasim

edit: lan oglum, su mesaji atmayin artik, direkt siliyorum: bozkurt mhp'nin mi? bilmem nerdeki bozkurt isareti yapanlar kim o zaman?
    banane zimbabwe'de bu isareti yapandan, turkiye'de bu isaret kime malolmus? su an asiri kutuplasmis turkiye'de bu isareti yapan ulkucu degilse ne? aptal numarasi yapmayin bosuna.

edit2: rabia yapanlar da aslinda akp degil, katalan muhtemelen
  • bozkurt mitolojisini bilmeyecek kadar gündemden ve kitap okumaktan uzak insanları görmek bizi şaşırtıyor. en azından bu platform için şaşırıyorum.
  • yolları açık kalpleri huzur ile dolsun dedirten paylaşımdır. yüreğimiz sizlerle candostlar...
  • atatürk paylaşımı yapsa işinden olacak olan asker veya polistir. maalesef hükümetin işine gelen hareket yapar isen herşey serbest. açılım sırasında yapsa idi ırkçı olur hapise bile düşer idi. şimdi seçim öncesi ergenlerin ve yalaka hükümet yanlılarına gaz verme hareketi.
  • sayın cumhurbaşkanımiz recep tayyip erdoğan hazretlerinden icazet almadan yaptığı için pek hoş karsilanmayacak harekettir.

(bkz: refik kurukız)

haber linki
  • aptal dolmaya başladı sözlük cidden. milliyetçi askeri (ki türkiyede ordu içinde olmak milliyetçilik gibi bir hissiyat olmazsa çok zorlar insanı) siyasi olmakla suçlayanı mı ararsın yoksa atatürk paylaşsa işinden olur diyeni mi ararsın. aptal misiniz oğlum siz? ordunun içi türkçü atatürkçü dolu. her akşam tivitirdan aşırı solcuların sikim haberleriyle, siyasal islamcıların yalanlarıyla beyninizi uyuşturup bu fikirleri ediniyorsunuz.

türklük ve atatürkçülük ordunun içinde en güçlü duruştur. var olsun yiğitler.
  • bozkurt işareti yapmanın siyasi görüş bildirmek olmadığını öğrendiğimiz başlık.

edit: hâlâ siyasi simge değil bıdı bıdı...

çoluk çocuğa anlatın bunları. o milliyetçiliğin içine 60 yıldır neler sokuldu neler...