şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilk defa trollenmiş olmak istiyorum.

  debe editi: (bkz: arda için yardım topluyoruz)
 • o değil de bu nasıl bir içi boş özgüven amk? çıkmış bir de hemen atlamissiniz yeaa diyor, yaptığı da haberde geçen adamın adını facebooka yazmak. sanırsın ortadoğu stratejisti amk.

  aynı isimde tek insan o mu? hayır.
  ölen diğer askere dair tezin var mı? hayır.
  isid dün 2 tankını ele geçirip 16 askerini öldürdü mü? evet.
  isid bu tarz eylemleri ile mi biliniyor? evet.
  böyle bir şey mümkün mü? pek tabii evet.
  şu an internet yavaslatildi mi? evet.

  ha pardon sen adamın adını facebooka yazmıştın olayı cozmustun. o zaman basganlik sistemi konuşmaya devam edebiliriz.
 • yalan olsa tüm interneti kapatırlar mıydı?
 • 2 gün sonra akepe gerçeği haline gelecektir. videonun gerçek olduğunu, hatta böyle bir video olduğunu iddia eden de fetöcü olur.
 • sefter taş'ın tsk'dan kaçırıldığı zaten 1 yıl öncesinden biliniyor. tsk'nın da kabul ettiği bir şey... o yüzden kurgu murgu vs diye saçma salak konuşmayın...

  diğer çocuk, yani fethi'ye gelince:
  ışid sempatizanı olanı askere almıyorlar mı kardeş? öyle bir dedektör mü var? ayrıca görevini ifa etmiş ise türk askeri olmuyor mu?

  bu ülkenin %8'i ışid'e sempati duyuyor(du) en son. askerlik de herkese zorunlu olduğuna göre... ışid sempatizanı olup vatanı için zorunlu askerlik görevini icra eden bir çocuğun önceki fikirleriyle çatışan hazin ve iç yakan sonu olma ihtimalini neden çıkarıyorsun aklından?

  ayrıca fethi'nin diğer paylaşımlarına baktığında başı açık, seksi klipleri falan paylaştığını da görürsün. basbaya kafası dinle bulandırılmış, bir yandan da batıya özenen eğitimsiz bir türk çocuğu işte o yanan...

  bu ülkede pkk sempatizanı olup zorunlu askerliğini yaparken pkk'lı öldüren, askerlik bitince de pkk'dan nefret eden ya da pkk'ya katılan birçok farklı tip insanın hikayesi var. öyle boktan bir yerdeyiz ki her şey birbirine girmiş. yani dünya senin kafandaki gibi siyah beyaz değil ustam. hele bizim ülkede hiç değil.
 • hemen gaza gelmişiz yine?
  bu ne demek oluyor nasıl bu kadar küstah olunabiliyor anlamıyorum.

  sanki ışid hiç asker sivil infaz videoları yayınlamaz da...
  sanki askerlerimiz ellerinde değil de...
  suriye'de nedendir bilinmez bir operasyonda değiliz de...
  daha bugün tankımızı ele geçirip video göndermediler de...
  biz gaza geldik öylesine.
  kusura bakma paşam. halbuki ışiid nereee biz nereeee...

  olmaz bi daaa.

  fake ya da gerçek bilmiyoruz. ama fake olsun istiyoruz.
  gaza gelen de sadece biz değiliz görünüşe göre koca ülkenin interneti patates yine. kim bilir...
 • facebook'tan yorumlara baktım da diyor ki video yalan, çünkü türk askeri ölür ama teslim olmaz. ya siktirin gidin. yapacağınız çıkarımı sikeyim.
 • yahu gercekten mantiksiz, sagduyusuz, sacma sapan tiplersiniz. orada 2 asker yakilmis ve tum dunya haber yapiyor (usenme 2 tusa bas arat). ulkede internet yavasliyor buna ragmen bizden bi aktrol cikip herzamanki gibi olayi yalanliyor ve biz de olaysiz bi sekilde dagiliyoruz ve olayi unutmak uzere rafa kaldiriyoruz. boylece hukumete hesap sorma istegimiz birden yok oluyor. bravo aktrol kardes amacina ulastin. simdi sana ne desem gg. sana inananlara diyeceklerim ise ggx2.

  yazik be vallahi utaniyorum nasil bir ulke olduk ne kadar korkak ve salagiz.
 • troller, bu sefer baya korkmuşlar ki dezenformasyon içeren başlık açmaları 2 saati buldu. diğer bir çomar da gelmiş yok yakılan asker tayyip'e saydırmazmış. arsız herifler, sizi de 1 yıl boyunca alıkoyup daha sonra diri diri yakarlar da o zaman görürüm yanarken tayyip'e mi saydırıyorsunuz yoksa ''rahat ol. türkiye, emin ellerde'' mi diyorsunuz...

  2014 yılında bu yaratıkların istanbul'da piknik yapıp namaz kılmasına göz yuman şerefsizler sizi. başbakan eskin çıkıp ışid'i öfke birikmesi diye anlatıyordu. esas öfke birikmesi, türkiye'de yaşayan atatürkçülerde oluşuyor. patlarsa çok feci patlayacak.
 • trollenmiş, hemen gaza gelmiş birer keriz olalım lütfen, lütfen.

  olayın gerçek olabileceğine inanmak istemiyorum haberi aldığımdan beri. hatta videonun linkini bile aramadım, izlemedim. hadi biz trollendik, interneti yavaşlatanları oyuna getirmek bu denli basit mi?

  tekrar ediyorum, umarım kandırılmışızdır. ama interneti yavaşlatarak elimizde ki tek somut kanıtı devlet veriyor bizlere.