• ilk defa trollenmiş olmak istiyorum.
  • http://i.hizliresim.com/jx8dlg.png
    o askerlerden birisi bu kişi değildir belli ki.
    yalan olup olmadığı belli olmayan durumdur.
    ekleme: 2015'te kaçırılan asker 21 yaşında, geçen ay kaçırılan asker ise 26 yaşında. burada facebook profili paylaşılan asker kaçırılalı ne kadar oldu belli değil, 1 ay olabilir. durum şuan şüpheli, "neden örgüt buna uğraşsın?" sorusuna cevap yok.
    görüntüler sahte de olabilir, uzun bir uğraşla o açılarla beraber sahte alevler, cansız mankenler kullanılarak yapılabilir ancak çok fazla uğraş gerekiyor bunun için. ayrıca videodaki hava durumu da ihmal edilmemeli.
  • allah rızası için bu yalan gerçek olsun.
    edit: bu nasıl cümle anlamadım. yani bu yakılma olayı gerçekten yalan olsun. ölen asker olmasın yada kimse ölmemiş olsun. ne diyeyim, anladınız işte, kafa kalmadı.
  • video gercek, yanan bir canli fakat beyni olmayan, turkiye haini iside katilmis bir hain. uzuldugum tek sey bu kadar gerizekalı olup bu tur bir teror orgutune katilip ne derlerse yapmalari, yanlis miyim degilim amk. uyanin trollenmeyin diye sizi de uyariyorum. yananlardan birisi daha turkceyi bile tam konusamiyordu amk, gelmis burda turk askeri diyorsunuz. hainden turk askerı olmaz!
  • trollenmiş, hemen gaza gelmiş birer keriz olalım lütfen, lütfen.

olayın gerçek olabileceğine inanmak istemiyorum haberi aldığımdan beri. hatta videonun linkini bile aramadım, izlemedim. hadi biz trollendik, interneti yavaşlatanları oyuna getirmek bu denli basit mi?

tekrar ediyorum, umarım kandırılmışızdır. ama interneti yavaşlatarak elimizde ki tek somut kanıtı devlet veriyor bizlere.
  • 2 gün sonra akepe gerçeği haline gelecektir. videonun gerçek olduğunu, hatta böyle bir video olduğunu iddia eden de fetöcü olur.
  • hemen gaza gelmişiz yine?
    bu ne demek oluyor nasıl bu kadar küstah olunabiliyor anlamıyorum.

sanki ışid hiç asker sivil infaz videoları yayınlamaz da...
    sanki askerlerimiz ellerinde değil de...
    suriye'de nedendir bilinmez bir operasyonda değiliz de...
    daha bugün tankımızı ele geçirip video göndermediler de...
    biz gaza geldik öylesine.
    kusura bakma paşam. halbuki ışiid nereee biz nereeee...

olmaz bi daaa.

fake ya da gerçek bilmiyoruz. ama fake olsun istiyoruz.
    gaza gelen de sadece biz değiliz görünüşe göre koca ülkenin interneti patates yine. kim bilir...
  • neyin ne olduğu belli değil. görüntüleri izleyemediğim için yorum yapamıyorum. gerçeğin net bir şekilde ortaya çıkması lazım. ortada vahşice işlenmiş bir cinayet var ne olursa olsun.
  • öfkeli insanların gazını almak amacıyla açılan başlık
  • şu ara inanmak istediğim tek yalan olabilir. bahsedilen videoyu izlemeye cesaretim yok.
hesabın var mı? giriş yap