şükela:  tümü | bugün
 • karda yürüyenlerine kürt ateisti denir.
 • türk ateistine göre budizm, hristiyanlık falan süfer dinlerdir ama islam kötüdür. ona göre ateizm bir tanrının var olduğuna inanmamak değil, müslüman olmamaktır. müslümansan gericisindir, yobazsındır, istersen çağ atlatan teknolojik bir gelişime sebep ol yine de örümcek kafalısındır. doktor avukat mühendis bilim insanı olman farketmez. çünkü müslümanlık kötüdür. ama buda ne kadar şirindir, şamanizm harikadır, aleviler candır.
 • allah'a inanmamaya inanıyorlarmış diye duydum. sonuçta bir şeye inanıyorlarmış. her ne kadar ben inançsızım diye diretseler de onların dini de allah'a inanmamakmış. buda'ya inanmadıkları için buda'ya inanmamaya da inanıyorlarmış. bi' de yehova var o kadar. belki daha vardır.

  sonuç olarak inançsız değillermiş. bir şeye inanmamakta inançmış. onların inanıyor olması iddiası gerçek inananlar için asla bir şey ifade etmiyormuş ve muhabbetlerinde konu bile edilmiyormuş, ibretler alınmıyormuş. yazık. oysa ki ateistlerin allah'a inanmamaya inandıkları ne kadar güzel bir muhabbet konusu olurdu, değil mi?
 • genel olarak türk ateistinin diğer ülke ateistlerinden farklı olarak inançsızlığına yaşadığı toplum bi türlü inanmaz, inanamaz.
 • karikateist adlı facebook sayfasında örneklerine bolca rastlanabilir ve hallerine hunharca gülünebilir.olur da ellerine devleti yönetme yetkisi geçerse bir gün, eleştirdikleri müslümanlardan daha kötü ve acımasız uygulamalara imza atabilirler. öyle bir yetkiyi ele geçiremeyecekleri için de, internette bolca atıp tutarlar. ortalama bir türk insanından zeki değildirler. ortalama bir türk insanından zeki olduklarını düşünmeleri ise ibretlik bir mantık hatasıdır. yine de ses etmeyin. kendi dünyalarında, en kral olduklarını düşüne düşüne yaşasınlar.
 • gerçekten tanrı'ya inanmadıkları için ateist olmamışlardır, asıl ateist olmalarının nedeni, modanın öyle olmasıdır. tüm havalı çocuklar ateist oluyor yaae diye çığlık atıyorlardır her gün.
 • imana getirten argümanlarla belirli bir tipolojiye sokulmaya çalışılan ateist türü. hâlâ "kızlara hava atmak için/moda olduğu için ateist oluyorlar" diyenler var, yıllardan beri aynı kifayetsiz muhteris ciddiyetiyle bunları söylemeye devam ediyorlar, bi' bitmediniz.
 • türk müslümanını sevmez. demek ki ateistin türklük şuuru diye bir derdi yok. türk olarak tanımlanmasına lüzum da yok.
  ama şu var ki; türk ateistini diğer ateistlerden bir şekilde ayırmak gerekiyor. mecburen.

  göz var izan var...