şükela:  tümü | bugün
 • bundan çok korkanların, çok daha zalimce talimatlar vermesinden de ürktüğüm durumdur.
 • neden olmasın dediğim durum. bu gece uzun zamandır üstümüze sinmiş korku ve sindirilmişliği üzerimizden atabildiğimizi gösterdi. birlik olduğumuzda birşeyler başarabildiğimizi gösterdi. ben inanıyorum ki yarın, başka bir yeri yıkmaya kalktıklarında insanlar daha cesurca davranıp karşı duracaklar, ve bu sadece çevre ya da kültür varlıkları ile ilgili değil, hayatımızı daraltmaya çalışan her türlü baskı için olacaktır.
 • bence yazılan endişe dolu bu kadar entry bile bunun başladığının habercisidir. aslında endişe duymayın, kimse endişe duymasın, birlikte kardeşçe yaşamanın yollarını arayalım. bahar dediğimiz budur, kazananlar kaybedenler değil, herkesin mutlu olduğu bir ülke kurmanın başlangıcı olur bugün inşallah.
 • an itibarıyla gezi parkında bizi de inandırmakta olan başlamadır!
 • olasidir, ancak olasi olmayan bir sey varsa o da akp yalayicilarin beyninde elektriksel bir hareketlenmedir.

  zira bu hareket ne komunisttir, ne dindar, ne milliyetci, ne chp'li, ne bdp'li, ne kurt, ne arap, ne turktur.

  bu hareket ozgurlukcudur.
 • (bkz: #31068530). 'gerisi hikaye' denilen kısmın hikayelerinden sadece biri.
 • sikik şakirtlerin dalga geçmesine rağmen mükemmel bir uygulama sayesinde doğruluğunu kabul edebileceğim durum.

  (bkz: gezi parkına yemek gönderme kampanyası)
 • günün birinde o biberlerin kendi götlerine girebileceğini düşünmeyen akılsızların akılları sıra taşak geçtikleri potansiyel oluşum. bu tip andavallıların pek ala anladığı ve hemen akabinde değersizleştirmeye çalıştığı ya da hakikaten anlamadığı nokta; sadece tepki vermek, inat etmek ya da nedensizce karşı çıkmak için değil, tam tersine şehrin dokusuna hiç uymayacak, sahipleri ve bu işten nemalananlar hariç kimseye bir yararı dokunmayacak bir yıkım - yapım işini zararsızca protesto ederek, istenildiği gibi kaz sürüsü taklidi yapmak yerine gerekli görülen ve yanlış olduğu bariz durumlarda ses çıkarılabildiğini göstermektir. olması gerektiği gibi.
 • biraz zorlama bir yaklaşım. hükümetin yaptığı her şeyi kayıtsız şartsız destekleyenler ile her icraatı son gaz eleştirenlerin akıllarını başlarına almasında, özeleştiri yapmasında fayda var; bence gerçek bahar o zaman başlar! bununla birlikte hangi partiye oy verirse versin normal şartlarda bir vatandaşın taksim'de olup biteni onaylamasını da yadırgarım...güzelim ağaçlar kesilerek açılan alana avm yapılacak olması rahatsız edici...
hesabın var mı? giriş yap