şükela:  tümü | bugün
 • ülkenin içinden geçmekte olduğu sancılı değişim sürecinde gerek bütünlüğe yönelik saldırılar gerekse de cumhuriyete dönük sinsi planlar karşısında toplumu bir bütün içinde tutabilmek ve aradaki bağları güçlendirip bu bağlardan birisi olan milli bilinci yaratıp, bu bağlamda tüm sinsi planları boşa çıkartmak adına gerçekleştirilmesi artık zorunluluk haline gelmiş ve an itibariyle şahsım tarafından her platformda başlatılacak olan kampanyadır.

  kesinlikle faşist karakterli bir kampanya değildir. neticede söz konusu bayrak türkiye cumhuriyeti nin bayrağıdır. kökeni, dili, dini ne olursa olsun bu ülkede yaşayanların sahip olduğu nice ortak değerden bir tanesidir. zorlama vardır ya da dayatmadır bu diyenler önce bir şu suale cevap versinler. bu ülkede birden fazla bayrak varda biz mi bilmiyoruz !

  buradaki amaç; ülkesini gerçekten seven ile sözde sevenleri birbirinden ayırıp, gerçekten sevenlerden alışveriş yapıp, sözde sevenleri zengin etmemek ve de onların sinsi planlarına finansör olmayıp oynanmak istenen oyuna çomak sokmaktır.

  kimse gocunmaz sanırım yaşadığı ülkesinin bayrağını işyerinin canıma veya duvarına asmaktan. türkiye cumhuriyetin de bir tane bayrak olduğu için de asılacak olan bayrak bellidir. yok ben asmam diyen varsa ya türkiyeli değildir ya da türkiyeli değildir.

  o bayrak asılacaktır, işyerlerinin camına ya da duvarına. kimin gerçekten bu ülkeyi yürekten sevdiği bu yolla belirlenecektir. sonrası malumdur.

  şahsıma faşist diyecekler bilmelidirler ki, şahsımın kemalist bir sosyalist olduğumu tüm sözlük alemi bilmektedir.

  bayrağı sevmek için illa ki faşist olmaya gerek yok. bir sosyalistte pekala kızıl renge sahip bayrağını yüreğince sevebilir !

  bayrak; türk olsun, kürt olsun, rum ya da ermeni olsun, alevi veya sünni olsun, ateist ya da muhafazakar olsun, köylü ya da şehirli olsun, zengin ya da fakir olsun türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan tüm türkiyelilerin bayrağıdır, bir değeridir.

  bu kampanya milliyetçi bir bakış açısıyla ya da aşırı milliyetçi bir yaklaşım ile başlatılmamıştır. tüm türkiye halklarının kardeşliğini savunup tek bir çatı altında tek vücut olmasını amaçlayan atatürk milliyetçiliğine yürekten inanan ve savunan kemalist bir sosyalist tarafından başlatılmıştır.

  kavramları birbirine karıştırıp ya da demagoji yapıp zihinleri de karıştırmak isteyenlere duyrulur !
 • (bkz: aferin)
  (bkz: bravo)
  (bkz: yılın trolü ödülü)
 • kavramları birbirine karıştırıp ya da demagoji yapıp zihinleri de karıştırmak isteyenlerin kampanyası.