şükela:  tümü | bugün
 • tabi bayraga verilen onem kulturden kulture farklilik gosterebilir ama, bu onemin ulkenin gelismisligine ne kadar katkisi oldugu bence tartisilir. oyle ki:

  http://www.allfavourites.com/…erican-flag-short.htm
 • yanlış bir hareket yapmamıştır. naylon bir bayrak konusunda tepki verirken harcadığınız enerjiyi insan hakları konusunda, eğitimin yetersizliği konusunda, fırsat eşitsizlikleri konusunda gösterseydiniz türkiye şimdi çok farklı yerde olurdu gençler...

  kendini ifade ederken din, milliyetçilik, tuttuğu futbol takımı dışında bir şey bulamayan insanlar gerçekten de zavallı.
 • laik ve chp'li olduğunu anlamak için nasıl bir yol izlenmiştir çok merak ettiğim teyze, bir de olaya işlevsel yaklaşıyor olabilir yani.
 • istanbul'un göbeğinde türk bayrağı indirmek gibi "gözden kaçırılmış" bir eylem hali hazırda yaşanmışken üzerine laf söylemenin bile anlamsız olacağı bir teyzedir.

  zira, gerçek işlevini yerine getiren gönderdeki bir bayrağın oradan indirilip yere atıldığı görüntüler, kanuna göre açık bir şekilde suç unsuru olmasına ve görüntülerin son derece net olmasına karşın, gözlerden ırak tozlu arşivlere kaldırılmışsa eğer, baskılı ve görsel niteliği dışında hiç bir esprisi olmayan bir poşetin üzerine oturan bu teyzeye laf söylemek ancak provakatörlerin işi olabilir.

  aklınızca hassas konuları deşip deşip huzursuzluk yaratacağınıza, madem hukuk devleti, hak, kanun, özgürlük diye inim inim inliyorsunuz, önce gerçekten suç unsuru oluşturan görüntüler için bir laf söyleyebilin de bir bu teyze eksik kalsın.
 • gözünüz aydın... akp'liler bu teyzeyi çok kıskanmışlar ki onlar da bayrağa oturmaya başlamışlar...

  http://siyaset.milliyet.com.tr/…1511363/default.htm