şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: türk dizisi)
  • hayatımdan yaklaşık 20 dakika çalan diziler. bu kadar ucuz iş yapılır mı denilen diziler. iki tanım oldu mevzuya gelelim. tesadüf ısımsızler dizisinin son 10 dakikasını (bu gece) siyah beyaz aşk dizisinin ilk 15 dakikasını izlemek zorunda kaldım. bu kurgulanmış hayatları kim yiyor abi. 15-16 saat dizi izleyenler nasıl bir kafa yaşıyorlar. benim yaşadığım yerde hiç böyle insanlar, böyle hayatlar yok. bunlar nerede yaşıyorlar. hele şu siyah beyaz aşk dizisindeki nikah sahnesi. ulan kanser oldum. kız komiser abisi ile restlesıyor. evleneceğim diyor. evlilik cüzdanını atıyor. nikahı polis - savcı basıyor. gerekçe yok bir şey yok. savcı o ailenin oğlu imiş meğer. dayı ile atarlar filan. neyse uzatmayalım. bu ne amk ya. yarım saatte hayattan soğudum. sayın senaristler size seslenmek istiyorum. abi hayatın olağan akışına uyuyor mu bu senaryolar. kurban olurum abi yarım saatte insanlıktan çıktım. benim günahım ne. ben bu memlekete faydalı olmak isteyen bir insanım. yazıktır, günahtır kıymayın bana.