şükela:  tümü | bugün
 • kıllı ve yatakta iyi.
 • namusuna düşkün
 • çiçek almak diye bir edim bilmeyen; el öpmekten kastı öptüğü eli başına da koymak olan; vites kolunu penisi olarak düşleyen, tatminsiz ama tüm bunlara rağmen 'tutunan' taraf olmayı başarabilen ve bu ülkeye egemen olan yaratıklar sürüsüne verilen genel ad.
 • aids olmaz
 • alti cocuk babasi mehmet esirgen(52) genclik gunlerine donebilmek icin satin aldigi esegin cinsel organini kestikten sonra hastaneye kostu. doktorlarin operasyonun mumkun olmadigini soylemesi uzerine ikinci bir esek alan esirgen, bunun da cinsel uzvunu keserek buzdolabinda dondurup ankara'ya gitti ve saglik bakanligi'ndan yardim istedi. derdine care bulamayan tekirdag sarap fabrikasi'ndan emekli isci, bu kez ucuncu bir esek satin alarak evine getirdi. rezil olduklarini belirten ailesiyle de tartisan inatci mehmet esirgen,oglu ilker esirgen'in (22) actigi ates sonucu yaralandi. polise ifade veren esirgen sunlari soyledi:"uzun zamandan beri cinsel yonden problemim var. emekli olduktan sonra aldigim ikramiyeyi bu ise harcadim, gazetelerde okuduguma gore benim gibilere mutluluk cubugu takiyorlar. ben cubuk yerine saglam, saglikli bir sey olmasini istedim."

  ben ne kadar doğru bilmem, okuduğumu yazdım...
 • bunnarin klasik model olanlari (bence %90)
  nereye koysam kime soksam nerene versem diye butun gun du$unur durur.
  diger %10 ise kendisine e$ du$en %10 luk kadin dilimiyle mutlu birliktelikler kurup hayati ya$ar...
 • kadını meta değil de insan olarak görmeyi, osmanlı döneminin başlarında unutmaya başlamış ve günümüzde neredeyse tamamen (istisnalar kaideyi bozmaz) unutmuş olan yurdum insanları...
 • at, avrat, silah üçlüsünün yeni versiyonlari olan otomobil, çitir, para kavramlarini benimseyerek hayatlarinda çigir acan, deliyurek izleyerek kendinden gecen, erkekliğin kitabini yeniden yazarak tum dunyaya erkek nasil olur gosteren, dişisi tarafindan terkedilince süt dokmus kedi modeli kuyruklarini sikiştiran, her yaptiklari ile charlie chaplini aratmayacak kadar komik olabilen turk insani modeli.
 • uyanik olurlar. alemin got oldugunun farkindalardir. (bkz: alem got olmus) bakarlar ki her taraf motor dolu, onlar da bu piyasada ekmek yerler. (bkz: motor) ancak evlilige yana$mazlar. evlenecek kiz ariyorum tribi yapip motorlarin ilgisini daha da cok cekerler, bu bir taktiktir;) evlenecekseler de motor olmayan bir kiz icin farkli ortamlarda arayi$a girerler. bakire kiz falan ararlar ve anla$irlarsa evlenirler. bu duruma motorlar hic katlanamaz. ama turk erkegi bu durumu sallamaz. hatta evli iken bile motorlarla ili$kilerini sicak en azindan ilik tutarlar.
  turk erkekleri boyledir i$te. aslinda kotu niyetli degillerdir. yaptiklari kendilerini korumak ve sele kar$i bo$una kurek cekmemektir. bazi istisnalar da olur tabi.
 • bbgyi kizlari dikizlemek icin izlerler.

hesabın var mı? giriş yap