şükela:  tümü | bugün
  • tuvaletten sonra el yıkamıyor
    kilosuna dikkat etmiyor
    prezervatif kullanmıyor, çünkü satın almıyor
    sabah yüzünü yıkamıyor
    kirli donu çevirip ertesi gün de giyiyor
    tırnakları araları leş gibi, temizlemiyor
    burnundaki siyah noktalar yanardağ krateri çapındadır

şeklinde devam edebilecek söylem

hijyen kurallarına uyacaksın abicim. sonra sorarsın niye beni hep kezbanlar buluyo diye. aha bu sebeplerden ötürü.

bunun tabii ki kadın versiyonu da mevcuttur ama erkeklerin sigara kullanım oranı daha yüksektir.

temiz birini bulmaya çalışan bacılarıma selam olsun. (bkz: direne direne kazanacağız)

edit: sen nasıl insanlara denk gelmişsin diyen düdüklere sesleniyorum. iq normal olan biri böyle bir kişi ile haşır neşir olmaya gerek kalmadan varlığından haberdar olabilir. gözlem diye bişey var. sizin gibi sadece götlem yapmıyoruz burda.

ayrıca yukarıda saydığım özelliklere istisna vardır ama istisnaların da ağzına sıçayım. kıçları havadadır az bulunduklarından ötürü.
  • evli erkeklerden bahsediyor
  • bir gün diş fırçalayıp lısterine ile ağzımı çalkalamadan uyudum gecelerin sabahında bütün gece ağzıma sıçılmış gibi hissediyorum.
  • "kirli donu çevirip ters giymek" allahım bu ne kadar güzel bir çözüm. artık donlarımı 2 kat daha uzun süre giyebileceğim. teşekürler ekşi sözlüğün güzel insanları.
  • bahsettiğiniz şeylerin tam tersi benim etrafımdaki her erkeğin ,size göre temiz erkekler oluyor, yaptığı şeydir.

siz böyle bir genellemede bulunmadan önce bulunduğunuz ortamı mı değişseniz acaba ?
  • hapishaneden yazan yazar tespiti
  • ciddi ciddi onu yaparım bunu yaparım diye savunmaya geçen erkekleri görmemi sağlayan komik başlık.
  • kim lan onlar. gerçi vardır illa ki şaşırmam artık
  • türk erkeği olmadığımı öğrendiğim iddia. resmen dolandırıldım *
  • o halde ben ya türk değilim, ya da erkek değilim. ya da her ikisi de.