• kesinlikle ideal birlikteliktir. rus kadınını, havada karada vuruşa vuruşa gezen birer seks makinesi olarak görenler çok yanılıyor malesef.

rus kadınları çok sadık, zeki, evine ve erkeğine düşkündürler. çok güzel yemekler yaparlar.

edit: gece gece evlenesim geldi be. yaş da geçti geçiyor.
  • dünya dediğimiz gezegende her şeyin güzeli kıymetli olduğundan zor bulunan türden lakin güzel bir birlikteliktir. yemeğin, şarabın, kadının, evin, arabanın, sanatın, edebiyatın güzeli insanın ruhuna işler.
  • karga ile kuğu ilişkisi.
  • rus kadınına teşekkür etmemiz gereken bir birliktelik olacaktır. türk kadınlarını bu türde düşünen erkeklerden kurtarmış oldukları için. başlık biraz sonra "türk kadınları şöyledir, türk kadınları böyledir, rus kadınları böyle süperdir" diyen er kişilerle dolacak. çevrelerindeki kadınlara bakarak bütün türk kadınlarını eleştiren ve herkesi öyle zanneden bir erkeğin hangi kadına layık olduğu gayet ortadadır bence. sen nesin ki çevrendeki kadınlar ne olacak?

bu nedenle güzeldir bu birliktelik hiç değilse onların başı ağrır. kadını ikna ettikten sonra yapılacak en güzel şeydir. kimse size rus kızıyla ilişki yaşamayın demiyor. gidin, evlenin, sevgili olun. bu tamamen size bağlı bir şey. son olarak ise türk kadınları olarak kimse arkanızdan ağlamaz merak etmeyin*

edit: bu entriyi girdiğim için ve bunu favorilerine alan herkes gelen mesajlarla kezban ilan edildi. yüce türk erkeğine layık olamadığınız için hepinizin utanması gerekiyor. tek söyleyeceğim şu ki: bu coğrafyada bu insanlarla aynı kaderi solumak zorunda kalmak bir kadın için en büyük zulüm.
  • dünya'nın en güzel kadınlarıyla , dünya'nın en babayiğit erkeklerinin ilişkisidir ( golddigger , hanzo ve kekolar hariç )
  • o tiplerinizle nasıl rus güzellerini yanınıza yakıştırıyorsunuz ? evet birliktelik olarak güzel, mantıklı kızlar ama trip olarak türklerden aşağı kalır yanları çok yok.

edit: lan tamam sakin olun rus kızlarla anıları yazanlar olmuş sayfa sayfa fotoğraf atan bile var erkeğim olum ben senin fotonu napayım hahaha
  • büyüdükçe çok mantıklı gelmeye başlayan birlikteliktir.

bir kez rus bir kadınla yakınlaşmıştım, daha doğrusu o beni çekip almıştı ve hayal edebileceğimden de iyi bir sahne yaşamıştım. o an kendimi tıklım tıklım stadyumda konser veren bir yıldız gibi hissetmiştim. kim bilir nerede ne yapıyordur şimdi...

türk kadınının saçmalıkları hakkında yazmaktan ve düşünmekten bıktım. çekilecek nane değiller.
  • 2 yakın arkadaşım rus kadınlarla evli, yakın zaman da bir diğer yakın arkadaşım kadının aldatması sebebiyle ukraynalı sevgilisinden ayrıldı, işim gereği rus/ukraynalı kadınlarla evli bir çok adam tanıdım (kafadan 13saydım yuh). mutlu olan maalesef pek görmedim. yakın arkadaşlarım çok pişman çocukları var ve kadınların tek derdi para, sadakat diye bir şey olmadığını biliyorum ama dile getirmiyoruz zaten adamlar da farkında, çocuklarla iletişimi yok bu adamların. dil çok büyük problem. cinselliğe, güzel kadına aç türk erkeklerin hayali tabii , çok da güzel geliyor uzaktan hak da veriyorum ama ruslar sadık, ruslar evde harika ev hanım vs diye kendinizi kandırmayın lütfen. bir de benim tanıdıklarım genelde bir tane bile türkiyede kadınla sevgili olamamış tipler rusyaya gidip tercih edilince deliriyorlar. ayrıca rus kız arkadaşlarım da oldu evli/ bekar sadık olanı görmedim kafaların da hep daha iyisi varsa ona gidilir var. her milletin iyisi kötüsü vs vardır önemli olan anlaşabildiğiniz sevdiğiniz insanla olabilmek. genç bekar arkadaşlarıma tavsiyem zkinşzin doğrultusuna giderseniz dilini konuşamadığınız , sohbet edemediğiniz 2 çocuğun masrafları için çalışıp durur karınızın borçlarını ödersiniz.
  • (bkz: para)
  • belki ilginizi çeker, vot rusça masası servis şefinin bir sohbet esnasında "şahsıma" anlattığını aynen naklediyorum.

"rus kızları daha doğar doğmaz bizzat anneleri tarafından çok iyi bir eş olmaları için yönlendirilir ve eğitilir. çünkü rusya tarih boyunca sayısız savaşa girmiş ve büyük can kayıpları yaşamıştır ve bu kayıplar da rus ordusunda görev yapan erkek askerleri çok büyük bir çoğunluğu oluşturur. savaştan sağ kurtulanların da büyük bir bölümü ya alkolik ya da ruhsal anlamda rahatsızlık yaşayan erkeklerdir. geriye kalan az sayıda "sağlıklı" rus erkeklerinden birine rastlamak ve deyim yerindeyse onu kafalamak için genç kızlar arasında çok büyük bir rekabet yaşanır ve hiç bir rus anne kızının bu savaşta mağlup olmasını istemez" ve sonra gülerek şunu eklemişti sağ olsun:

"yok ben el değmemiş kız oğlan kız arıyorum" diyorsan senin rusya'da ne işin var lan ?"

tecrübeyle sabit dip not: kültürü bize çok yakın diyerek rotayı azerbaycan'a filan çevirmeye kalkmayın, anlı şanlı türk kızlarına şeytalıkta külahı ters giydirecek kadar uyanıklardır. 3-5 kişiyi bir arada idare edip içlerinden en saf olanını, üstelik kendisinden 10 küsur yaş ufak olmasına rağmen nikaha bağlayan kadın gördü bu gözler.

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
hesabın var mı? giriş yap