şükela:  tümü | bugün
 • eleştiriye açık olsa da ideal birlikteliktir.

  rus kadının aradığı ama rusyada bulamadığı ancak rus kültüründe beklenti olan evcimen, maço, koruyucu, ev gecindirebilen ve flört beklentilerini karşılayabilen nitelikler türk erkeğinde,

  türk erkeğinin beklentisi olan, cinsellige açık olması, kusursuz güzellik, kendi başına bir birey olup citkirildim olmayan, dışarıya sert ancak eşine karşı yavru bir kediden farksız, tripden bihaber, edep adap bilen geleneklere saygı gösteren ve uyan, eşine bağlı ve aile kültüründe onun sözüne göre hareket eden, anaç, hamarat nitelikler ise rus kadinindadir.

  change my mind.
 • kesinlikle ideal birlikteliktir. rus kadınını, havada karada vuruşa vuruşa gezen birer seks makinesi olarak görenler çok yanılıyor malesef.

  rus kadınları çok sadık, zeki, evine ve erkeğine düşkündürler. çok güzel yemekler yaparlar.

  edit: gece gece evlenesim geldi be. yaş da geçti geçiyor.
 • dünya dediğimiz gezegende her şeyin güzeli kıymetli olduğundan zor bulunan türden lakin güzel bir birlikteliktir. yemeğin, şarabın, kadının, evin, arabanın, sanatın, edebiyatın güzeli insanın ruhuna işler.
 • uluslararası birliktelikler içerisinde en ideal olanlardandır.

  rus kadınıyla türk erkeği harbiden iyi anlaşıyor.
 • - dobroye utro :)
  + günaydın yavrum ;)
 • karga ile kuğu ilişkisi.
 • rus kadınına teşekkür etmemiz gereken bir birliktelik olacaktır. türk kadınlarını bu türde düşünen erkeklerden kurtarmış oldukları için. başlık biraz sonra "türk kadınları şöyledir, türk kadınları böyledir, rus kadınları böyle süperdir" diyen er kişilerle dolacak. çevrelerindeki kadınlara bakarak bütün türk kadınlarını eleştiren ve herkesi öyle zanneden bir erkeğin hangi kadına layık olduğu gayet ortadadır bence. sen nesin ki çevrendeki kadınlar ne olacak?

  bu nedenle güzeldir bu birliktelik hiç değilse onların başı ağrır. kadını ikna ettikten sonra yapılacak en güzel şeydir. kimse size rus kızıyla ilişki yaşamayın demiyor. gidin, evlenin, sevgili olun. bu tamamen size bağlı bir şey. son olarak ise türk kadınları olarak kimse arkanızdan ağlamaz merak etmeyin*

  edit: bu entriyi girdiğim için ve bunu favorilerine alan herkes gelen mesajlarla kezban ilan edildi. yüce türk erkeğine layık olamadığınız için hepinizin utanması gerekiyor. tek söyleyeceğim şu ki: bu coğrafyada bu insanlarla aynı kaderi solumak zorunda kalmak bir kadın için en büyük zulüm.
 • dünya'nın en güzel kadınlarıyla , dünya'nın en babayiğit erkeklerinin ilişkisidir ( golddigger , hanzo ve kekolar hariç )
 • o tiplerinizle nasıl rus güzellerini yanınıza yakıştırıyorsunuz ? evet birliktelik olarak güzel, mantıklı kızlar ama trip olarak türklerden aşağı kalır yanları çok yok.

  edit: lan tamam sakin olun rus kızlarla anıları yazanlar olmuş sayfa sayfa fotoğraf atan bile var erkeğim olum ben senin fotonu napayım hahaha
 • büyüdükçe çok mantıklı gelmeye başlayan birlikteliktir.

  bir kez rus bir kadınla yakınlaşmıştım, daha doğrusu o beni çekip almıştı ve hayal edebileceğimden de iyi bir sahne yaşamıştım. o an kendimi tıklım tıklım stadyumda konser veren bir yıldız gibi hissetmiştim. kim bilir nerede ne yapıyordur şimdi...

  türk kadınının saçmalıkları hakkında yazmaktan ve düşünmekten bıktım. çekilecek nane değiller.