45 entry daha
  • ilişki tavsiyelerine kulak asmayın.
  • kadınları çok iyi analiz etmiş bir hemcinsleri olarak; sözlük erkeklerine armağanımdır..

1)dinlemek değil cevap vermek önemlidir.
    bu güne kadar sana hep dinlemen gerektiği öğretildi. sanıyorsun ki; ''iyi bir dinleyici olmak ortamı yumuşatmada esastır.'' nah öyledir çok afedersin. hiçbir kadın konuşmayan, tepki vermeyen bir erkeğe güvenmez! tartışma esnasında muhakkak kendi fikirlerinizi dillendirip, gerçekten onu dinlediğinizi hissettirin. susunca kadınlar olarak biz; ''bak beni önemsemiyor, beni dinlemiyor bile'' diye düşünüyoruz.

2)maç izlemek, arkadaşlarla buluşmak ya da kendinize ayırmak istediğiniz herhangi bir zaman dilimi için karşınızdaki kadını haberdar ederken; isteksiz bir tavır ve gönülsüz bir yüz ifadesi takının. aslında siz onun yanında kalmak istiyorsunuz ama yakın arkadaşınız serhat'ın babaannesi vefat ettiğinden kafası dağılsın diye yanında olmanız gerekiyor.. bu bahaneler türetilebilir, yeter ki saçmalamayın.

3)iltifat etmiyorsan, iltifat için çemkir.
    sevgiliniz iltifat etmediğinizi, romantik olmadığınızı mı söylüyor? hemen dar alanda kısa paslaşmalarla oyunu lehimize çeviriyor ve karşımızdaki kadını suçluyoruz. şikayeti duyar duymaz; kurban rolüne bürünerek ''ben senden önce kimseyi böylesine sevmedim ki nasıl romantik olunacak nasıl bileyim!!'' diyoruz. ardından; ''asıl senin bana göstermen, anlatman, yaşatman lazım ki ben de kendi yapmak istediğim şeylerin normal olduğunu görüp utanmadan romantikleşebileyim!''

adım adım ilerleyip, kendi yöntemlerinizi temele bağlı kalarak geliştirin.
    hadi yine iyisiniz.
  • turk kizlarina kezban derken, kendilerinin kezban olmamasi! abi derdin neyse soyle! neden ego kastiriyorsun anlamiyoruz. bi direkt ol, evirme, cevirme, kivirma...
27 entry daha
hesabın var mı? giriş yap