şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ne yazık ki kadınlar tarafından ortaya çıkarılması gereken kalitesizlik. türk erkeklerinde özeleştiri kabiliyeti yok, biz yazmak zorundayız gerçekleri.

+++ türk kadını tipsiz dahi olsa bunu makyajla kurtarabilir. türk erkeği ise tipsiz yaşamaya mahkumdur. şekilsiz yüzü, kanca burnu ile kendisini şunun gibi bir şey sanar.

+++ kısa boylu kadın topuklu giyer, erkeğin yanında garip durmaz. kısa boylu türk erkeği ise hayata 1-0 geriden başlamıştır, çözümü yoktur derdinin. bayıldıkları rus kızlarının yanında çük gibi dururlar. zaten rus kızları da bu enayileri sugar daddy'leri yapıp, iki hafta paralarını yedikten sonra bir güzel şutlarlar.

+++ türk kadını memesi dünyada ilk 10'dadır. (hayır 11 değil, abd ikiye ayrılmış çünkü) türk erkeği penisi utanç kaynağıdır, ortalama 13 cm'dir. sonra ortamlarda utanmadan türk kızı vücudunu eleştirirler, ama kendileri hong kong'u 2 cm ile geçebilmiş ufak pipili anadolu şakirtleridir.

+++ türk erkeği ataerkil toplumda yetiştiği için insanlık nedir bilmez. yemek, ütü falan yapabiliyorsa bununla övünür. basit insani ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi övünülecek bir şey sanar, asalaktır. avrupalı erkek bunların normal şeyler olduklarını bilir.

+++ türk erkeği giyiminize karışır. avrupalı karışmaz.

+++ türk erkeği cinsel açlıktan kadınlara yiyecek gibi bakar. hanzodur. avrupalı erkek sekse doymuştur. kadın açlığı yoktur.

+++ ekşiye "türk erkeği tipsizdir" yazdığınızda, aksini iddia eden bir sürü erkek "ben yakışıklıyım, genelleme yapma." diye mesaj atar. sonra fbcdn linki at diyince hepsi "olmaz skype ver." moduna geçer. hem yakışıklı olduğunu iddia eder, hem de sizden özel bir hesap istemeden önce yakışıklı olduğunu kanıtlamaktan kaçınır. çünkü çirkin bir barzodur ve bir kızın özel hesaplarına erişmesinin tek yolu tipini en baştan göstermemektir.

+++ türk erkeği cinselliğini özgür yaşayan kadını kaşar olarak görür. ortamlarda zafer kazanmış gibi "siktim" diye anlatır. avrupalı erkeğin bu tür ruhsal sorunları yoktur.

+++ türk erkeği kadınları etkilemek için araba alır, trafikte ilgi çekmek için müziği son ses açar, kış vakti bile camları indirebilir. türk erkeği sugar daddy olmakla barışıktır çünkü başka çaresi yoktur. avrupalı erkek gösteriş yapmaz, bisikletiyle çekicidir...

+++ türk erkeği cahildir. bozuk plak gibi maç ve politika konuşur. kafa siker. avrupalı erkek ufuk açar. beraber olduğunuz her avrupalı erkekten yeni bir şeyler öğrenirsiniz. avrupalının hobileri vardır.

+++ türk erkeği durmadan seks konuşur ama iş pratiğe gelince rezildir. şimdi "tecrübelisin herhalde" mesajı atanlar olur diye yazıyorum: evet tecrübeliyim, iyi ki de tecrübeliyim bu saatten sonra türk erkeğinin yanına yaklaşmam. türk erkeği sadece domaltıp sikmek ister. sevişme kültürü, fantezi kültürü, belli klişeler haricinde pozisyon değişme kültürü yoktur. erken boşalır. kadını tatmin etmeyi, oral seks yapmayı bilmez. avrupalı erkek sevişirken kadının ruhuna hitap eder, içine işler.

+++ türk erkeği instagram kızlarını durmadan eleştirir. ama eli sikinde bütün instagram kızlarını takip etmekten de geri kalmaz. ne istediğini bilmez.

+++ türk erkeği müthiş kıskançtır. arkadaşınız olan erkeklerle görüşmenizden rahatsız olur. avrupalı erkek kendisine güvenir, böyle triplere girmez. avrupalı erkek kadınlarla seks beklentisi olmadan arkadaşlık kurabilir, türk erkekleri ise herkesi kendisi gibi sapık sanar.

+++ bir de bekaret takıntıları vardır ki, resmen orta çağ kafasıdır. dünyanın asırlarca gerisindedirler.

özet:
    türk erkekleri, kendileri bir bok değilken, hatta çoğu konuda türk kadınlarından geridelerken, müthiş bir özgüvenle önlerine gelene 'kezo' derler, reddedilince ağlarlar. kendi kalitesizliklerini kadınlara kezo diyerek kapatmaya çalışırlar. rahat olun beyler, türk kadını neyle karşı karşıya olduğunun farkında.

artık dünya globalleşiyor, türk kadını avrupalı beyefendilerin kollarında, türk erkeklerine sağ elleri aşınana dek iyi mastürbasyonlar. acı gerçekler ortadayken gülün geçin desteksiz türk erkeği egosuna.

('ne hak ederseniz onu alırsınız' ağlakları gelmiş. bu kadar klişe olmayın lan.)
    (iri memeli olmak bir kalite ölçütü değildir, ama meme ve penis boyu en doğal çekicilik ölçütleridir gerizekalılar. beğenmediğiniz türk kadını vücudunun çeyreğine dahi sahip değilsiniz, ağlamayın da kabul edin şunu. hiç öyle bel kalınlığı diye savunmaya geçmeyin, beli ince olmayan kadın diyet yapar verir kilosunu, sizin ufak pipinize çözüm yok.)
    ('ablaya avrupalı erkek gönderelim' diyen yazara minnettarım ama var zaten, bunları yazıp da türk erkeğine bakacak değiliz. tüm hencinslerime de avrupalı erkekleri tavsiye ediyorum, maymun sikli türk erkeğinin 'kezzzoooo' triplerini çektiğinize değmez.)
    ('nasıl siktilerse artık' diyenler var. işte bunu da anlatmaya çalışıyoruz gerizekalılar; seksi kadınlar açısından 'sikilmek' ve 'aşağılanmak'tan ibaret zannediyorsunuz, seks kültürünüz bu kadar sizin.)
    ('o özendiğiniz avrupalısı bilmem nerelisi alıp yürümeye devam eder.'miş. edecek tabi ne var bunda? 70 yaşına kadar beraber mi olacaksınız her sevgilinizle? türk erkeği gibi taciz etmesinden, yapışmasından iyidir her türlü, efendi efendi ayrılır vakti gelince.)
    (al işte bana kezban diyen adam. cehalet akıyor, daha attention yazmaktan aciz. bu ingilizce ile bana attention whore demeye çabalıyor, her gün türk kızlarıyla ilgili başlık açan erkeklere de 'ilgi orospusu' diyor mu acaba, yoksa yazılanlar mı işine gelmiyor? )

yazık ya kıyamam. her gün sol frame'de 'türk kızı' diye anıran mastürbasyon ustaları hiç de bomboş balon egolarının zedelenmesine gelemezler. aynaya bakıp gerçeklerle yüzleşmek acıtıyor tabi. durmadan "türk kadınları kalitesiiiiiz" diye ağlamanızdan bıktık, azıcık farkındalığınız olsun da törpülenin diye yazıyoruz.
  • iri memeli olmayı kalite zanneden (bkz: türk kadınlarının kalitesizliği) ile doğru orantılıdır. ne hak ediyorsanız onu alıyorsunuz hanımlar. ne eksik, ne fazla.

edit. konu bireysel tartışmaya döndüğü için yazdıklarımı sildim. sonuç olarak türk erkeği ne kadar kaliteli ise türk kadını da o kadar kalitelidir. genel olarak kalitesiziz arkadaşlar, kasılmayın bu kadar.
  • ölüler de sanıyor ki diriler her gün helva yiyor.
    yurtdışındaki tüm erkekler kaliteli zaten.
    (edit: imla)
  • evrensel bazda kadınlığa en az katkısı olup bu kadar fazla cinsiyetçilik yapan kadın türk kadını galiba. e doğal olarak yetiştirdikleri erkek çocuklar en fazla bu kadar oluyor.
  • bu durum aşağılık duyguların karşılıklı savaşı. iki taraf da karşı tarafa üstünlük sağlamaya çalışarak ruhunda barındırdığı aşağılık sendromu nu gizlemeye çalışıyor. (bkz: türk insanının kalitesizliği) başlığına taşınmak daha doğru olacaktır

edit: aşağılık kompleksi daha doğru bir tabir olacaktır
  • bir türk erkeği olarak, hemen hemen hepsi güzel doğru da, türk kadınlarıyla ilgili eleştirilerin de hemen hemen hepsi güzel doğruyken, bu komik savaş neyin nesi?.. o özendiğiniz avrupalısı bilmem nerelisi alıp yürümeye devam eder.. siz (kadın erkek ayırmadan) topunuz da yakında önce elin hintlisi, sonra elin arabı demeye, ona özenmeye başlarsınız artık.. zira ufukta görünmez olur artık o avrupalılar, ben size diyeyim..
    bu perspektiften bakıp, acımıyorum bile kimseye.. çünkü bu memleket işte bu yüzden (fıkradaki gibi) cehennem çukuru ve zebanileriniz de bizzat sizlersiniz..

ek: (cevaba cevap)
    " özendiğiniz avrupalısı bilmem nerelisi alıp yürümeye devam eder.'miş. edecek tabi ne var bunda? 70 yaşına kadar beraber mi olacaksınız her sevgilinizle? türk erkeği gibi taciz etmesinden, yapışmasından iyidir her türlü, efendi efendi ayrılır vakti gelince." diyene

hakkaten bunu mu anladınız o cümleden siz?.. sonra da "kalite" mi konuşuyorsunuz?.. demek istediğim sizin özeneceğiniz özellikler/kültürel ve kişisel gelişim babındaydı.. yoksa sizi siker de gider demedik.. giderse gider, gitmezse gitmez, bana ne ulan, mevzu mu bu?... siz ve gelecek soyunuz, o özendiğiniz şeylere de nah erişirsiniz bir 50 yıla dedik.. el sallarsınız anca arkalarından dedik.. çünkü bakınız ki aklınız nerde, derdiniz ne.. o avrupalılara şu an bile bişeyleri rol kesmeden ulaşabiliyor değilsiniz zaten, sizin yetiştirdiğiniz çocuklar nereye erişiyormuş?..

ha ikinci kısmına da cevap vereyim, evet 70 yaşına kadar beraber olacağım her sevgilimle.. o "her" zaten 0 olur, 1 olur, 2 olur.. size ne benim anlayışımın ve elimdeki imkanın ne olduğundan ki?.. hepiniz kalitesizsiniz, hayatımdaki arkadaş sayısı 0.. erkeğiniz de rezil, kadınınız da.. e siz de rezilsiniz işte... anlaşamadığım ve zerre kabul etmediğim insanlarla habire sikişmeye mi çalışacam sanıyorsunuz ki?.. herkesi aynı kefelere koymaya çalışan kim?.. sonra bi de kalkıp bundan şikayet edip, yazı yazıyorsunuz işte böyle.. al birini vur ötekine işte.. durum bu.. aynen de dediğim gibi herşey.. kanıtladığınız için teşekkürler..
  • (bkz: böyle başa böyle tarak)
    bahsettiğin türk erkeklerini yetiştiren türk kadını olduğu için olmasın o kalitesizlik.
  • +++tamam türk erkeği kalitesiz olabilir hanımefendi ama sizin de üzerinizde çok şık duruyor.

(bkz: plus plus plus) *
  • erkekleri ve kadınları genelleyen tüm başlıklar midemi bulandırıyor, imkan olsa da üzerinize kussam hatta. mükemmel bir türk erkeğine sahibim, babam olur kendisi. sadece kadın/erkek değil "insan" adı altında hiçbir canlıyla dalga geçilmemesi gerektiğini öğretti. insanı insan diye sev'in düsturunu benimsetti.

kimsenin bu çerçeve de kimseyi aşağılama hakkı yok. herkes üzerine düşeni yapsa zaten sıkıntı olmayacak. ayağına kadar yemeğini-suyunu getiren bir türk kadını düşünün ki aynı işlemi kızlarına da yapıyor; çok gördüm. ömrüm boyunca bir bardak suyu büyüklerimin ellerinden içmedim. o bahsettiğiniz büyük ve yıkılmaz duvarların temeli buralarda geziyor; minik minik dizilen taşlarda. kimselere bok atmayın.