şükela:  tümü | bugün
 • türk erkeğinin kendinden daha iyi seks yapan başka bir erkeği kabul edememe durumudur.
  bu yüzden seks konusunda asla gelişime açık değildir.

  çünkü en iyi seksi o yapıyordur, en kutsal çük onundur.
  hatta kadınlar da onların çüklerine tapınmalıdır.

  not: bu bir genellemedir.
 • türk erkeğine üç şey doğuştan bahşedilmiştir
  1-yatakta çok başarılıdır
  2-çok iyi otomobil kullanır
  3-alkol onları asla ama asla sarhoş edemez,ancak çakırkeyif yapar
 • bizler, yaşadığı toplumun dayattığı ahlak kuralları tarafından fikirleri, duyguları ve kararları bastırılmış gençleriz. gönül isterdi ki kendi sınırlarımızı kendimiz çizelim. hatta sınırsız olalım. ama olmuyor, yapamıyoruz.

  cinsel problemler sadece türk toplumuna özgü bir şey değil. freud gibi helene deutsch gibi bu işi bilen insanlar araştırmış, çözümlemiş, sunmuş. kör tespitler yapıp birbirimizi karalamaktan ve bu şekilde kendimizi de zararlı çıkarmaktan çok daha iyisini yapabiliriz.

  yatakta şöyledir böyledir muhabbetleri o kadar çirkin ki... kadın ve erkek arasında doğal bir şekilde gelişmesi gereken son derece sıradan bir olayı nasıl bu kadar karmaşık bir hale sokmayı başarıyorsunuz aklım almıyor. belki de dünyadaki en güzel hissi iğrenilecek bir şey gibi, bir ödül gibi, bir ceza gibi sunuyorsunuz. kendi çocuklarınıza da böyle öğretiyorsunuz. siz de böyle öğrendiniz ama böyle yaşamak zorunda değilsiniz. birinden hoşlandığınızda bunu ifade etmekten çekinmeyin. birbirinizi öpmekten çekinmeyin. bunlar olağan şeyler. sahteleştirmeyin bu duyguları.

  ve sürekli birbirinizi kaşıyorsunuz. kavga çıksın istiyorsunuz. televizyonlarda da kavga var zaten hep. yeter yav. bozuk plak gibi her gün aynı şeyleri tartışmaktan bıkmadınız mı?
 • super gotumle guldugum olay.

  bu seks tanrisi turk erkekleri ayni zamanda surekli "turk kizlari vermiyur uhuhuh, turk kizlari gitsin rus kizlari gelsin" diye aglamaktadirlar, unutulmasin.

  lan turk kizi vermiyorsa, super sevisip seks tanrisi olmayi nerden ogrendiniz dumbukler? birbirinizi mi sikiyonuz napiyonuz?
 • her on erkeğe iki kız düştüğü bir coğrafyada ve o iki kızdan birinin de kezban olması durumunu da hesaba katarsak bence haksız değillerdir. kahramanımız cinsel münasebetini gerçekleştirebilmek için ne badireler atlatmış ve nihai zaferine ulaştığında kendini seks tanrısı ilan etmiştir. hiç canını sıkma koca yürekli türk erkeği sen bileğinin hakkıyla zoru başardın seks tanrısı olmak senin hakkındır.
  (bkz: seks tanrısı)