şükela:  tümü | bugün
  • çevremde de gördüğüm durum. tabi biz doğu avrupa kökenli olduğumuz için böyle bir sıkıntı yaşamıyoruz ama kuzenlerle sokağa bir çıktığımızda ortalamanın epey üstünde kalıyoruz. bunu onlarla beraberken fark ediyorum. göçebe bir halkın kaderi bu sanırım.
  • erkeğin erkeği trolllemesine alet olmuş başlıktır. feministler yetmezmiş gibi bi de bu çıktı.

bana bak arkadaşım, doğu avrupa falan demişsin ama dikkat et. erkek halinle bile bu lafın yüzünden seni kaldıracak adamlar var buralarda.

(bkz: ben değil bir arkadaşm)
    (bkz: memleket neresi canım)
  • (bkz: turk erkekleri gitsin kuzey avrupa erkekleri gelsin)
  • kısa boya ek olarak kara, kıllı, kel ve göbekli olurlar. sadece kısa olsalar neyse.
  • ben yarı türk yarı güney amerika kökenli olduğum için başka şeylerim de uzun ve büyük. popom ve bacaklarım yani, türk erkeklerinde hiç popo yok ve incecik bacakları var. özellikle doğu avrupa göçmenleri böyle. futbolda neden başarısız olduğunuzu oturun bir düşünün derim. ayrıca kısa boylu olmak o kadar da büyütülecek mesele değil, yeter ki yere sağlam basılsın * http://michaelclaesson.se/…oads/2013/11/rf5vtgw.jpg
  • otobüse biniyorum. hadi kadınları anlıyorum da erkekler nerede abicim ya.
  • türk erkeğinin kısa boylu olması, boyu uzun erkeklerin direk boylu poslu adam kalıbına yerleşmesine neden olmuştur.20 yaşındaydım bir gün iş arkadaşımla dolaşıyoruz. adam bildiğin tipsiz , ama boy 195.yol boyunca hatunlar bunu kesiyor. içimden dedim ya bizim türk kızlarını etkilemek için uzun boylu veya renkli gözlü olmak yeterli sanırım.
  • uzun boylu azınlık bir grup var tabii ama türk erkeğinin boy ortalaması taş çatlasın 175. işte bunlar hep vitaminsizlik ve ekmekçillik.