şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mutluluğu türk kızında aramaları.
 • % 88,6'sının, düzenli bir seks hayatına sahip olabilmek uğruna evlenmesi, daha doğrusu sahip olabilmek için evlenmek durumunda kalması...
 • büyük bir çoğunluğunun penisleriyle beyinleri yer değiştirmiş durumdadır ki bu onlar için farkında olmadıkları en büyük sorundur. çünkü penislerinin hayatlarına hükmettiğini pek çoğu henüz kavrayamamıştır.
 • küsürlü yüzdeli rakamlar vererek kafadan attığı şeyleri inandırıcı kılmaya çalışması
 • maddeler halinde sayabilirim. ama öncelikle şunu belirteyim ki ''türk erkeği''diye bi betimlemeye girmiyor olabilir. belki dünya üzerindeki bir çok erkek ırkı aynı özelliklerden muzdarip. lakin ben tanıdığımdan, eşimden, dostumdan, gördüğümden bir derleme yapacağım zağar. onların ağzından dinliyoruz: ''

  - 45 kilo kız istiyorum ama memelerinin d-cup olmasını tercih ederim

  - evlenirim, ama karım ailesiyle öyle zırt pırt görüşemez. benim aileme tapmalı tabi o ayrı konu.

  - iş stresinden dolayı sinirlendiğimde, bağırdığımda, çorbanın tuzu az diye kaseyi duvara fırlattığımda dahi susup hanım gibi oturmayı bilsin, karşılık vermesin bana. e tabi canım pipisi bile yok zaten, ne haddine ağzını açmak.

  - gece gec saatlere kadar maçtı, cafeydi, anasının örekesiydi her halta dahil olabilir.. ama kız arkadaşım, gündüz vakti dahi arkadaşlarıyla kız kıza bir cafeye gidemez. çünkü götünü dışarda parmaklarlar. çünkü çünkü pipisi yok. her şeyin başı pipi.

  -ayda beş bin lira kazandığı işinden döner dönmez mükellef sofralar hazırlamaya girişsin, o sırada ben de manda boku gibi televizyonun karşısına yayılayım. karı kısmı çünkü, o yapcak ben mi yapcam amk?

  - ha bir de feysbuk hesabında karşı cinsten kim varsa silsin. kuzen muzen anlamam ben, kuzenini de silsin. bir dediğimi iki etmesin, alttan alsın, arada küfredip bir iki tokat patlatabilirim, böyle ufak şeylere takılmasın. ''

  pipili olmak zor zanaat.

  edit: ''zor zanaat gerçekten, akşama kadar laf çakan çakana'' diye bir mesaj aldım asfdfa. tebessüm ettim.
 • genel olarak erken boşalıp (istisnalar kaideyi bozmaz) arkadaşına kendini johnny sins gibi aktarma egosu
  (bkz: çakma porno yıldızı)
 • --- spoiler ---

  - evlenirim, ama karım ailesiyle öyle zırt pırt görüşemez. benim aileme tapmalı tabi o ayrı konu.
  --- spoiler ---

  maddesinden sonrasını okumadım zira bu özellik tamamıyla türk kadınına has bir özelliktir. kadınlar kulübü ve türevi bilimum kadın sitesinde en güzide örneklerine rastlayabilirsiniz.
 • en temel sorunumuz fedakar türk anneleridir. her bir oğlan çocuğu fedakar annelerin evlerinden öyle bir çıkar ki, hepsi padişah, hepsi kral gibi hissederler. sonra o kural tanımaz kişilerle biz trafikte, iş yerlerinde mücadele edip, paşa torunu olmadıklarını anlamalarını sağlamaya çalışırız. sıra beklemeyi öğretiriz, emniyet şeridinin onların olmadığınını öğretiriz, başkalarının onların hayatlarındaki figüranlar olmadığını, birey olduğunu anlatmaya çalışırız. bu kadar şımartmayın canım analarım.
 • sirt gobek killari