şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muthis bir sey. boylece turk erkeginin alttan çıtçıtlı body'den sonraki en buyuk sorunu olan kıllı kadın koluna uzun vadede de olsa bir cozum bulunmus olunur. sonra belkim hepimiz mavi gozlu oluruz.
 • hıyarca bir istektir.

  bok var amına koyim iskandinav erkeğinde. ne yarrak kürek bir ezikliktir anlamıyorum ben, ulan hıyar anadolu'da doğmuşun kendi milletini aşağı görüyorsun. uzun boyluymuş sarışınmış... ezikliğin de bu kadarı. allah aşkına siz yurt dışına falan çıkmayın, oturduğunuz yerden iskandinav duası etmeye devam edin.

  sizin gibiler yüzünden kişiliksize çıktı milletin lakabı, yurt dışına çıkıp çıkıp sarışınlara yazdıktan sonra yüz görmeyince "anne memleketimi özlediiim" demesini biliyorsunuz tabii.

  ulan italyan erkeği bile isteniyor ya...avrupa'nın en taşşak geçilen heriflerine bile hayranlık duyuluyor ya...
 • bu kampanya, türk kızlarını taşak malzemesi yapar. tavsiye etmem.

  * sözlükte eşcinsel sayısı fazla mı ne?
 • gittik diyelim. gerçi genelimiz üşengeçtir, gidemeyiz. iskandinav erkeklerinin türk kızının kara kaşı, kara gözüne geleceklerini sanmıyorum, zira benim tandığım iskandinav çeker beline mjolnir'i miklagard naraları eşliğinde gelir buraya. inceden de for odin for asgaard der ve çeker gider. sen kimsin lan senin için gelecek allahın kısası. meheh. diye de sorarlar adama degil mi?

  arkadaş ben anlamıyorum, o gitsin bu gelsin muhabbeti dönüyor burada yıllardır. ne olacak lan biri gidip biri gelince? ki bu git geller arasında en desteklediğim de türk kızları gitsin elf kızları gelsin kampanyasıdır bunu da araya sıkıştırayım.

  edit: gerçi benim desteklediğim git-gel kampanyası henüz yokmuş ama neden olmasın di mi? nerede ayşeeee, nerede galadriel. peeh.

  öyle göte böyle yarrak, kimse kusura bakmasın. yok türk erkekleri gitsin bilmem neymiş. ulan sen nesin ki? zamanında türk kızları gitsin rus kızları gelsin diyen adamlar günlerce faşist piçler diye eleştirildi, şimdi bu eleştiriyi yapan aydınlar gelmiş türk erkekleri gitsin diyor.

  eşitlikten, incelikten bahset sağda solda, bik bik öt, türk kızına bir şey dendi mi "aaa yok öyle bir şey, böyle faşistçe konuşma cüneyt" diye ağla, sonra türk erkekler gitsin diye bir başlık açılsın, elinde tuzla koş, altına aman ne kaslı erkekler onlar, aman ne yalarım onları de.

  müdür önce bir düşünelim lan, bu amına kodum iskandinavları allah gibi karıları bırakıp gelir mi lan sana? gelir mi lan? adamı sik sik konuşturuyorsunuz ya. komik komik şeyler yazılmış da yazılmış. zaten bu iskandinavlar da o kadar güvenilir adamlar ki, yatakta yanına çıplak yat dönüp bakmazlarmış bile. johan hegg'e havale ediyorum hepinizi.
 • (bkz: geldikleri gibi giderler)` :kaçarlar`*
 • türk erkeklerinin nereye gittiği bu dileklerde önemli. yok iskandinav erkekleri buraya gelecek, biz oraya gideceksek... ne zaman yola çıkıyoruz?
 • olmayacak şeydir. denizin buz gibi sularından gelene mahkumsunuz.
 • bir turk erkegi olarak katildigim onerme. sonra onlar gelsin biz geri donelim. sonra yine biz gidelim onlar gelsinler. bu gidip gelmeleri uc bes kere tekrarlarsak zaten kizli erkekli topluca bosalip rahatlariz galiba. millet yaniyor.