şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş grubu olarak uzun yıllar yaptığımız gözlem ve araştırmalarımızın sonucudur.

25 kişilik arkadaş grubumuzla yaklaşık 15 yıl önce yurdun çeşitli noktalarına dağılıp farklı karakterdeki çok sayıda erkekle tanıştık. 15 yıl aradan sonra dün okuduğumuz lisenin bahçesinde buluşup tavuk pilav yiyerek tecrübelerimizi birbirimizle paylaştık.

sonuç:

türk erkeklerinin %98'inde en az 1 kişilik bozukluğu var. paranoid kişilik bozukluğu mu dersin, saplantılı kişilik bozukluğu mu dersin, ıssız adam sendromları, depresif kişilik bozukluğu; allahuekber wuhuu.

- o adamın terk edilince neden çirkefleştiğini şimdi anlıyor musun pelinsu?

- cinsel hayatı yolunda gitmiyor diye sağa sola saldıran kamil'i anlıyor musun?

- tecavüzcü sapıkları anlıyor musun? ( onu biz de hala anlamadık. bu kadarına pes çünkü).

- "sen çok iyi bir insansın, ben seni üzerim" diyen alper'in koca bir abazan olduğunu ama bozuk kişiliğinin bunu itiraf etmeyi engellediğini düşündün mü?

bakın "kişilik bozukluğu" bir küfür ya da hakaret değildir; lütfen önce bir anlamaya çalışın. sonra ise destek almayı deneyin.
  • doğru tespit çünkü türk kadınlarının hepsi psikoloji alanında phd sahibidirler.
  • (bkz: femen)
  • oha ilk defa yüzde ikilik bir kısıma girdim.
  • türk insanının diyerek güncellersek daha doğru olur
  • türk kadınları tarafından yetiştirilmiş erkeklerdir.
  • üç beş kezban tavuk pilav yiyip üzerine tespit sıçmışlar.

tebrikler kızlar(:
  • unutma, kişilik bozukluğu olan erkekler sağlıklı, düşünceli, duyarlı, mükemmel kız evlatlar yetiştiremezler.
  • benim merak ettiğim pilavın içinde ne vardı?