şükela:  tümü | bugün
  • artık tüm dünyada bas bas dile getirilen gerçek. böyle bir milletin mensubu olduğum için artık utanıyorum. balkan göçmeni olduğum içinse, siz değerli türk kardeşlerimi, bu mevzu üzere uyarmayı kendime borç biliyorum.

ecdad aşağı ecdad yukarı, her fırsatta genlerinden, sikici özelliklerinden ve delikanlılığından gururla bahseden türk gençleri için; durum maalesef dışarıdan bu kadar estetik gözükmüyor. ecnebi dostlarımla, özellikle hanımefendilerle yaptığımız sohbetlerimizde bu durum üzerine defalarca durduklarına şahit olduğumdan mütevellit artık tahammül etmek benim için dahi çok zor hale geldi.

ulan arkadaş siz ne kadar amcık beyinli, ne kadar amsalak, ne kadar şahsiyetsiz, karaktersiz, aç köpek insanlarsınız? yahu sizin hiç mi dur noktanız yok? hadi kuşadası, marmaris, manavgat gibi tatil beldelerinde, yaşlı turistleri tatmin etmekle mükellef yağız anadolu delikanlıların yaptıklarına gözümle bile şahit olmuşluğum var (gerçi hala neyin mükellefliği anlamış değilim). ama lisans mezunu, kültürlü, eğitimli türk gençlerinin, çok afedersiniz 250 gram için neler yaptığını duyunca hakikaten şaşıp kalmamak elde değil.

türk kızı aşağı, türk kızı yukarı diye bok attığınız milyonlarca kadınla yaşadığınız düzeysiz ilişkiler bir yana, oğlum siz yabancılara bile niye böyle davranıyorsunuz ya. oğlum, her kadın sikilmek zorundadır diye bir yasa mı var amk? namussuzlar! aşağılık köpekler! yahu bir değil iki değil, bir ya da iki kadından değil, herkesten aynı goygoyu dinlemekten sıkıldım arkadaş...ha sizin gibi beyinsiz gavatların sayesinde çok şükür ekmeğimize tereyağ sürülüyor, kadınlar allah görmüş gibi davranıyor bizim gibi beyefendilere evet; lakin yapmayın artık yeter ya. kendinizi düşürdüğünüz iğrenç durumlar artık bir nebze kafanıza dank etsin.

ulan sigortası bağkurdan yatana, metres hediye mi geliyor? anadolu’da yaşayanı ayrı kaşar, büyük şehirde yaşayanı ayrı kaşar. kaşarsınız oğlum siz. ulan bi de ateş olsanız cürmünüz kadar da yer yakamazsınız. elin karısına kızına skor olmak hoşunuza mı gidiyor? bir erkek olarak kadınların her seferinde bana sen neymişsin be abi çekmesinden hoşnutsuzluk duyuyorum ya artık. her seferinde aptallığınızla ilgili hikayeler duymaktan yemin ederim sıkıldım. oğlum bi de bilmiyorsunuz lan en iyi yaptığınızı iddia ettiğiniz şeyi...yapmayın kardeşim o zaman. en azından benim orgazm sigarama duman olmayın anlatabiliyor muyum? rakı masamda meze olmayın...

bakın burada kendimi övmüş gibi gözüküyorum ya, gerçekten öyle değil. ben ne adamlar tanıyorum, abi diyorum, saygıyla masama buyur ediyorum yeri geldiğinde. ama şunu söyleyebilirim ki, hadi türk kadınlarını es geçeyim, onlar da az arıza değil, bari yabancılara rezil olmayın artık. etiyopya’da ekmeğe muhtaç küçük çocuklardan fazla amcığa muhtaç gibi davranmayın. başlarda ne salak adamlar var ya diyip kendi kendime gülerken, artık yemin ediyorum utanıyorum ya. konuyu değiştiriyorum kadınlar bana dönüp yahu senin gibi türk görmedim dediklerinde.

bence artık herkes aklını başına devşirmeli.
  • (bkz: kes lan fesat)onlari sevmesinler seni mi sevsinler,götü boş kalinca sinirlenmiş ibne
  • kesinlikle dogru
  • bence bu entryi giren bir suriye göçmeni. balkan göçmeninin sözlükte gördüğü değeri kıskanıp böyle troll bir entry girmesini başka türlü yorumlayamıyorum *

not : balkan göçmeni

not2 : katıldığım noktalar da yok değilmiş, ikinci kez okuyunca fark ettim.
  • olaya şu açıdan da bakılabilir; arkadaş kime elini uzatsa bir türkün tornasından geçmiş.

(bkz: biraz içerlemiş gibisin eruhlu)
  • kızlara ancak böyle uyum sağlayıp yetişebiliyoruz.
  • erkeğin kaşarı motoru olmaz . şaka bir yana kaşarlık, kezbanlık hem erkekler hem kadınlar için geçerli bir durum olduğu için cinsiyetçi bir ifade.