şükela:  tümü | bugün soru sor
 • avrupalı erkek sevici kızlar hakaret etmeye başlamadan önce söyleyeyim birçok avrupalı milletten insanla tanışmış,aynı ortamda bulunmuş,ülkelerini ziyaret etmiş biri olarak söylüyorum bunları,türk kızları bize gerçekten ayıp ediyor.
  avrupalı erkek,içer bağıra çağıra gezer, ismail abiyle mecnun gibi 200 metreden arkadaşıyla muhabbet eder,her kıza yazar-saldırır,eğlenmeye çıktıysa kör kütük sarhoş olmadan eve dönmez,her yere kusar,dışarıya beraber çıktığı kızları mekanda bırakır gider ama sarı saçlı mavi gözlüdür,bol dövmelidir bizim kızlar gördümü dayanamaz verir.
  karşılaştırdığım türk erkekleri tabi ki ülkenin belli bir kısmıdır,türk erkeklerinin bir kısmı da yapıyor bunları ama genelde bu kadar değil avrupalının %90 ı böyle hele ingilizler bakın açık söylüyorum(malum şahısın sesinden) bunlar kadar taşkınlık yapan,kafa siken görmedim ama bizim kızlara göre "yaaaaa çok eğlenceli şuna bak" aynı hareketleri bizim türk erkeği yapsa "görgüsüz,ağzıyla içemiyor götüyle içiyor davar" derler.gün gelip avrupayla ilişkilerimiz iyi olursa ve bu ülkenin insanları avrupaya daha sık gidip zaman geçirmeye başlarsa bunu fark edicekler,ama unutmayın bunu avrupalı kızlar da farkedecekler işte o zaman intikam zamanıdır bekleyin bizi sarı kızlar.
 • beş ülke dolaştım şu ana kadar. oralarda da farklı uluslardan insanlar tanıdım. sekse türk erkeği kadar ilgisi olan güruh görmedim. türk kızları için büyük şans.
 • doğru bir tespit. fakat aynısı biz erkekler için de geçerli. çok hanım efendi ve eğlenceli bir türk kızına kezban diyip geçebiliriz, beş para etmez bir belarus kızımıza ise peygamber muamelesi yaparız.
 • he ya valla iyiyiz aslinda, uzmeyin lan bizi.
 • (bkz: sumeye iloglu) başlığı ile alt alta görünunce aşırı ironik kalan başlıktır.

  önce gidin orada yazılanları okuyun sonra iyilik guzellemeleri yaparsiniz!