şükela:  tümü | bugün
 • kafasi karisik genc ve ofli hoca;

  -hocam bekarim, rus kadinlarla birlikte olmam gunah midir?
  -niyet

  (bkz: #2565243)

  bu merakin tarihsel kokleri icin;

  (bkz: baltaci ile katerina)
  (bkz: hurrem sultan)
 • turk erkegi olmakla alakasi yoktur. rus kadinlari ile ilgisi vardir. dunyanin en guzel kadinlari genelde bu bolgeden cikar. merak da dogaldir bu sebeple. bir brezilya, bir de rusya iste.
 • facebook a giripte bir arkadaşımın yorum yazdığı "ruh güzelliği yoktur rus güzelliği vardır"isimli grubu görünce bu durumun artık hepten abartıldığını düşündüğüm durum,hal,vaziyet...e yuh artık.sen gir facebook a böyle bir grup kur.bide bir sürü rus hatun resmi koy.bi de üşenmeyin fotolara yorum yazın.yorumlardaaaaa....e pes vallahi pes...
  hayır erkeklerde var bir akıl problemi diyorum kimse inanmıyor.bunun karşılığında "bu ruslar insanda akıl mı bırakır ablaaa"gibi bi karşılık almamda olası tabi:)
 • arz piyasasında ürün farklılaştırmasının pek söz konusu olmaması bu durumu bir merak olmaktan çıkartmıyor yine de...
 • edirneyi geçtikten sonraki herhangi bir kadına karşı duyulacak olgu aynıdır sanırsam
 • güzellik göreceli bir kavram ,rus kadınlar genel bir bakış ile beyaz renkli,kızıldan sarıya kadar açık renk saçlara ve genelde türklere göre daha az yağ oranı içeren bir bedene sahip.bunlar tabiiki sadece fiziksel özellikler.türk kadını ise binyıllardır anadoluya gelen giden çok olduğundan çok çeşitliler ruslara göre.bir rustan ayırdedilemeyecek kadar sarısına da bir araptan ayırtedilemeyecek kadar esmer ve siyah yenlisine bir japondan ayırdedilemeyecek kadar çekik gözlüsüne rastlamak mümkün.ama sorun türk kadınının ne istediğini bilmeyen tamamen diğerlerini taklite dayalı erkek seçiminden,erkekleri değerlendirirken en iyisine sahip olmak isterken en boktanına bile aldanabilmesinden kanynaklanıyor.bir ilişki sırasında (cinsel ilikşi esnasından bahsetmiyoruz)erkek taraftan olan beklentileri insan sabrını zorlayıcı,aynı zamanda sorunlara yaklaşımı çözümsüzlüğe itici hal ve tavırlar içeriyor.yoksa bir adam neden ölü derecesinde beyaz görünen ,ne dediğini ve düşündüğünü anlamadığı soğuk bir varlığı tutarsızca bir arzu ile merak etsin,onunla birlikte olmak için kazancını çar çur etsin.buğday tenli sıcacık ,simsiyah dalgalı saçlara sahip ,ortak beslenme ve folklorik alışkanlıkları olan bir kadına neden selam etmesin?

  meselenin özü ruslar selamı alıyor,türkler selamı alırken kafaları çok karışık ve seçimini doğru yapamıyor.lanet olsun tabii ki tercih beyaz ölülerden yana ...
 • üst katımız da yaşayan rus hatun'un topuklu ayakkabı ile evde gezmesinden rahatsız olan ben ve hatunu sadece tanga giyip retro çizmeleriyle gezdiğini hayal eden ve bu yüzden bu durumdan rahatsız olmayan, aksine memnun olan, hayal gücü tavanda gezen sevgili kocam! (türk erkeğinin hayal gücüne seyirci kalma durumu!)
 • yalnız türk erkeklerinin değil, tüm erkeklerin paylaştığı; slavik ırka mensup olan ve bu ırkın kabul edilmiş güzelliğini ve vücut ölçülerini yansıtan her dişinin kendisinin cinsel dürtülerini yatıştırmak için yaratıldığı inancından kaynaklanan, rezalet ve özünde kadın düşmanı bir meraktır.
  ve fakat, ikinci vatanım olmasına rağmen ve üzülerek söylüyorum, bu merakın diğer slav arkadaşlara oranla bu ülkenin hatunlarına yönelmesinde rus kadınlarının/kültürünün suçu büyüktür. hayatta en çok sevdiği insanların bir kısmı rus ve kadın olan birisinden geldiği için, bu tespitimi de türk kadını kıskançlığı değil, samimi bir itiraf olarak kabul ediniz pls ltf tşk.
  (bkz: #6853505)

  entari sonu namus notu : her rus kadını da "öyle" değildir bilesiniz!!!!
 • aslında temelinde türk erkeklerinin kadın merakı olarak düşünülüp tartışılması gereken olay.