şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yabancı bir insanın nasıl bişi olduğunu bilmeyen her türk gencinin içinde taşıdığı meraktır. herkesin içinde biraz vardır... (zencilerin kukusuda pembe oluyomuş diyolar)
 • güzel yurdumuzun kasıntı kızlarından hayır göremeyen yagız delikanlıların özel merakıdır. tatil beldelerinde altında pareo ile gezen, burnu bir karis havada yurdum güzelleri en ufak bir yakınlık kurma girisiminde ters tavırlar ve adeta boka bakar gibi bakışlarla genç girişimcinin önünü kesmektedir. ama yabancı kızlar oylemidir..this is virgin meryem dersin, "ooo very beautifull" der, çiçek uzatırsın mest olur...birde doğal sarışın olup mavi gözlü yerli bulmanın gayet zor olduğu düşünülürse gayet anlamlı bir hobi olduğu anlaşılabilir. zira yabancı erkekler de esmer türk kızlarına hayrandır, o ayrı konu.
 • çok normal bir meraktır. burda anahtar kelime kız değil yabancıdır. yabancı olan şeyi merak etmek insanın doğasında vardır. musa'nın dana gibi olan sarah'ı deliler gibi sevmesinin sebebi sarah'ın kendisinden çok farklı bembeyaz teni, sarı saçları , açık renk gözleri ve dombili bedenidir. kendi ülkesinde sıradan olması nedeniyle yüzüne bakılmayan bazı kızlar türkiyede prenses muamelesi görebilirler. bu gibi örnekler başka milletler için de verilebilir. sarışın belçikalı, hollandalı vs.genç kadınların esmer, kıllı , yağız türk erkeklerine hasta oldukları da şaşırtıcı fakat bir o kadar da kabul gören bir iddiadır. ama eğri oturalım doğru konuşalım, ukraynalılar başta olmak üzere o yörelerin kadınlarının türk ortalamasının üstünde güzel olduğunu kabul etmek gerekir. aynı şekilde italyan erkeklerinin yakışıklılık ortalaması da ne acıdır ki biz türk erkeklerinin yakışıklılık ortalamasından yüksektir.

  (bkz: sarah ile musa)
 • yabanci kiz meraki sadece turk erkeklerine mahsus degildir. oyle olsaydi, cogunlugu avrupa dan gelmis yuzbinlerce turist, dunyanin bir ucundaki tayland i dunyanin seks merkezlerinden birisi yapmazdi. biz bir gecelik iliskilerden bahsetmiyoruz derseniz de, karaderili bir cok erkegin kollarina sarisinlari takip gezmesini de baska turlu bir ornek olarak verebiliriz.
  sonuc olarak bu tur bir merak, dunya yuzunde yasayan butun erkeklerin genel ozelliklerinden birisidir.
 • yurdumun dışına dil öğrenme gayretiyle seyahat eden erkeklerde sıkca rastlanan bir durumdur.aslen türk erkeği rahat eder hele de yaşanan ilişki avrupalı bir hatunla ise iki tarafın da paşa gönlü ne isterse onun yaşandığı dürüst rahat ilişkilerdir.türk erkeği sevgili türk kızının cadılık dediği ipe sapa gelmez,adamı canından bezdiren tuhaf kaprislerinin de dışında kızlar olduğunu görür,kültürü gelişir pozisyon dağarcığına çeşitli ilaveler olur.egosu toparlanır silkinir şööle kendine gelir.hele de oriental tabir edilen uzak doğulu yoğun bir yerde yaşanırsa eleman kendini casanova falan bile sanabilir.komşu tayvan'lı güsel bir kız epeyi şaşırtıcı bildiği masaj bilgisiyle yararlı falan olur.şayanı tavsiyedir.
 • nedeni yurtdisina kapak atmak olmasi muhtemel merak. kizin ulkesinin vatandasligina gecmek veya greencard almak akla ilk gelen asil amaclardir. ornekler ise mesela bizim oteldeki barmen * mesela benim arkadas *.
 • aslında bu durum her hayvanda olduğu gibi insanda da olan doğal bir dürtüdür. evrimin temel besini olan genetik bolluğu sağlamak için bütün canlılar kendi genlerinde bulunmayana yönelirler. türk kızlarının genleri zaten annelerimizden anneannelerimizden bize geçiyor fakat yabancıların genleri bizde mevcut olmayınca gen havuzumuzu büyütmek için buna doğal bir dürtü olarak baş vuruyoruz.

  tabi şu etkeni de unutmamak lazım yurdumun en ileri görüşlü kızı bile belli sosyal kısıtlamalarla büyüdüğü için rahat davranamıyorlar ve türk erkeği de bu tip bi kızın yanında aşırı rahat en azından kaçmayan ara sıra da kovalayan kızları bulunca bunlara gönül veriyor.