şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ay götüm)
  • çünkü erişilemeyen her zaman daha cazip gelir.

(bkz: türk kızlarının çirkin olması)
  • 15 ülke gezen bir türk erkeği olarak yarı yarıya doğru olan tespit. diğer doğru olan yarı is türk kadının, dünyaya baktığımız zaman çoğu milletin kadınlarına göre daha egoist, bencil olduğudur. güzelliğe girmedim bile.
  • türk erkeğini doğuran türk kadınının genetiğinden olsa gerek.
  • karşı cinse şevkat gösterdiğinde, ona sahip çıktığında, ona her konuda yardımcı olduğunda, yalan söylemediğinde başka birşey yapmasına gerek kalmadığını bildiğinden, başkaca konulara (spor, bakım vs) yatırım yapma gereği duymadığındandır.
  • (bkz: kebap)
  • mesele yakışıklı olup olmamak değil , özgüvensiz olmaktır dediğim nedenler.
    şunu da belirteyim, nasıl ki bir kadının güzel olma zorunluluğu yoksa, bir erkeğin de yakışıklı olma zorunluluğu yoktur. nasıl ki bir kadın, sırf bir erkek istedi diye tarzını veya kendisini değiştirmeme özgürlüğü varsa, bir erkek de bir kadın için kendini değiştirecek değildir. herkesin kendi tarzı var.

birçok başlık altında kıl, tüy, yün muhabbetleri görüyorum, bu ise bu muhabbetleri çeviren kadınların kelli felli adamlardan başka birilerine bakmadığını gösteriyor. ola ki genç bir adam bile olsa, öncelikli olarak kadınlarda kol kıllarının güzel gözükmediğini söyleyen erkeğe “kıllarımızı almak zorunda değiliz” diye çemkirmeyi bırakmak gerekiyor zira hem çelişkili hem suçlu/güçlü olmak çok göze batıyor.

yine unutulmaması gereken bir diğer konu ise anneden geçen baskın genler. baba, çocuğu tek başına yapmadığı için haliyle bebekte anne-babanın ortak bir geni oluyor ve bazı durumlarda babanın, bazı durumlarda annenin geni çekinik oluyor. yani “çirkin” diye etiketleyip rafa koyulan erkeklerde, onu doğuran annenin izlerinin olma ihtimali yine yarı yarıya.

eğer illa cinsiyetler arası bir noksanlık arıyorsak kadına da bakmamız gerekir. bir gerçek vardır ki bu da türk kadınının birçoğunun inanılmaz derecede egoist olduğudur. birçoğu kelimesinin altını bastırıyorum çünkü hala parmakla gösterilecek sayıda kalan bir kısım kadın samimi, güler yüzlü, alçak gönüllü ve empati sahibi olabiliyor.
    ısrarla bkz: türk kadınlarının %91'inin kendini güzel sanması
  • nasıl çirkin ve bakımsız kadın varsa, çirkin ve bakımsız erkek de vardır. bu milliyet ayırt etmez. iki başlık önce biriz diyenler iki dakika sonra selülitli türk kızı kıllı türk erkeği muhabbeti yapıyor bıkddııımmmmm
  • ırklar karışıp melezleşme olmadığı akraba evliliklerinin çokluğu, dünyanın en çirkin biçimsiz topluluğu olan kürt arap vb yaygınlığı , beslenme spor sağlık gibi olguların yetersizliği eciş bücüş kısa şişko mental yetersiz yeteneksiz bir insan güruhu ortaya çıkartıyor maalesef.