şükela:  tümü | bugün
  • yakışıklı, genç, cengaver olan dedeleri memleketi kurtarmak için savaşlarda canını vermiş ve geriye kalan yaşlı, güçsüz ve çirkin herifler üreyerek bugünün şişman göbekli erkeklerinin atası olmuşlardır.
  • ülkede yeteri kadar suriyeli,afgan,arap var.onlarla idare edin o zaman.
  • ooo ergenliğe girmiş birileri, hadi bakalım erkek oluyorsun ha, hadi bakalım.
  • türk erkeğini aynadaki yansımasından veya erkek arkadaşından ibaret sanan beyler ve hanımların yanılgısı. türk erkekleri gayet de yakışıklıdır. dünya çapında gideri vardır.
    ben diye söylemiyorum ama hakkaten yakışıklı bir milletiz biz. bakmayın siz evde kalmış kezbanlara, inanmayın bi boku beğenmeyen tipsiz, makyajdan suratı gözükmeyen plaza kaşarlarına.

iyiyiz olm biz, valla...
  • genelde dünyada müslüman coğrafyası diğer coğrafyaya göre güzel değildir. araplar,kürtler,pakistanlılar,farslar, türkler, melezya'lılar, endenozya'lılar vs. v.s diğer coğrafyaya göre güzel değildir. müslüman coğrafyanın tek güzel insanları bosnalı,pomak, vek kafkas haklarıdır.(şükür bende kafkas halklarındanım) diğerleri güzel değildir. özelikle orta doğu hakları çirkin demiyeceğim ama cok bicimsizdir.
  • akraba evliliğidir net. bu millet asırlardır kuzenlerini sikiyor. genler körelmiş durumda. herkes aslında kendisiyle evleniyor.
  • bir adet "bak benim özelliklerim bunlar ben yakışıklıyım tamam mı" çekişmesine evrilecek başlık daha yazalım..
  • paralarının olmamasıdır..
  • türk ırkının güzel olmaması yüzündendir. neyse ki ben yakışıklıyım da kolayca sıyrılıyorum aralarından.