şükela:  tümü | bugün
  • içlerinde mufazakar olanları bile mevcuttur.
    (bkz: cemil ipekçi)
  • tüm hayatını eşcinsel olduğunu gizleyebilmeye adar. hayatının zehir olacağını bilir ve bundan korkar. bu kusurunu (!) gizlemek için cemaatlere mensup olanları bile tanıdım.
  • kendisiyle birlikte en az bir kişinin daha hayatını mahveder. bunu kötü bir insan olduğu için mi yapar? hayır!
    türkiye'de kendisinden farklı olan herkese uzaylı gibi bakan, acımasızca eleştiren bizler yüzünden yapar!
    mahvettiği diğer hayat, sadece toplumsal baskıdan korunmak ve hayatına normal bir insan gibi devam edebilmek için evlendiği kadındır! (ya da erkek)
    aferin bize!
  • türk insanın bütün özelliklerini bünyesinde barındırandır.
  • yaptiklarinin ne oldugunun (bkz: ibnelik) dibine kadar farkindadirlar.

gun gelir onlar da "saygin tc vatandasi" sifatini haiz olurlar elbet.
  • go west isimli şarkıyı bilmez, bilmek de istemezler.

tanım: arabesk homolardır. necib mahfuz'un midak sokağı'nda resmedilen tarzdadırlar.
  • parasız olanı ibne zengin olanı da gaydir.
  • bu kadar beyinsizin içinde yaşamaktan bunalıp hala nasıl intihar etmemiştir hep hayret etmişimdir. en akıllısından en aptalına kadar hepsi deli bence.
  • bu ülkede aldığı her nefeste zulme uğrayan insan grubu. arada da hakeret ediyormuş konuşurken, benim çok haberim yok ama ekşi sözlük'te görüyorum bazen, öyle diyorlar.

yahu bu ne ağlaklık, bu ne mağduriyet meraklılığı? evet arkadaşlar düzeltiyorum: eşcinsel değil, kızıp ağzını açtığında üzerine alınıp "hakaret ediyor" diye ağlamaya başlayan heteroseksüel erkektir mağdur. gerisi boş.
  • bizim ülkemiz gibi bilmemkaçıncıdünyaülkesinde dogmuş bahtsız bedevidir. bu ülkeler genellikle bagnaz, yobaz öküzlerin bolca oldugu, kızını-oglunu çatır çatır gözünü kırpmadan öldüren insanlarla doludur. türk eşcinseli şanssızdır daha en baştan bu ülkede dogdugu için (hakeza bize benzer ülkelerde de dogdugu için de şanssızdır).

ayrıca ibnelik ve eşcinsel olma halleri tamamen farklıdır. ibne senin arkandan kuyunu kazana denir bana göre, eşcinsel de herhangi bir insan. ne eksik ne fazla. sen arkanı döndügünde senin hatuna yan gözle bakan, sen arkanı döndügünde "aman şekerim bu da yollu" diyip yüzüne aksi şekilde gülen var ya bildin mi? işte onlardır ibne. çocuga anlatır gibi anlattım.

kadına sebepsiz kıl davranan eşcinsele ben de kılım ama bak.