şükela:  tümü | bugün
 • neredeyse her hafta her ligden en az bir maç izleyen biri olarak yayının sesini kapattığım tek lig türkiye süper ligi. çünkü kendiler paslaşan futbolcularından başka bir şey demezler. hasan ali, şener, yeniden hasan ali , şener, volkan, şener... eğer vaktiniz olursa bir premier lig bir la liga maçı izleyin ve o spikerlerin yorumlarını dinleyin. zevk alacaksınız. yoksa maçkolikteki interaktif maç anlatımından bir farkı yok bizimkilerin.
 • abi sonra geliyorlar ercan taner çok iyi spiker yeaaa. ulan adamın tek yaptığı gustavo aldı, emreye verdi şimdi ondan vedat'a, şuut ve gooğğğaaall.
  spikerlik sadece aksan yapmak ve heyecan katmak mı? ne bir ilginç bilgi, ne bir espri, ne bir yorum hiçbir şey yapmıyorlar.
  sadece milli maçlarda biraz daha esnek oluyorlar onda da herkes birlik diye zaten taraftarı karşılarına alma ihtimali yok.
  zaten taraftarı karşımıza alacağız diye korkuyorlar bunlar. ondan süper lig spikerleri bu kadar robot gibi duygusuz.
  yorum yapacak yorumcu da 30 dakikada bir yorum yapıyor.
  maç boyunca marcaoğ, leminağ, luyindamağ, nagatomoğ, muslerağ, falcaaaooooğğğ ve ağut.
  ha spikerli izlemişsin ha spikersiz. maçlar zaten sıkıcı anasını satayım. top 20 dakika oyunda kalıyor. kalan 70 dakikada topla beraber spiker de durursa biz maçtan nasıl keyif alalım arkadaş.
  not: sözüm sadece ercan taner'e değil. eski ertem şener, orhan ayhan hariç bütün futbol spikerlerine ve bu kısıtlamayı getiren artık tff mi bein mi kimse ona.
  murat kosova, murat murathanoğlu, ismail şenol ve kaan kural'ı dinlerken aldığın keyfi hiçbir futbol spikerinden alamamak bizim ayıbımız mı?
 • yabancıları aşırı övmesi
 • kendisinin adını bilmiyorum ama (bkz: 12 ocak 2020 türkiye almanya voleybol maçı) nı anlatan spiker hanımın maç boyunca yaptığı şey... hayır, futbol gibi yavaş ilerleyen bir sporda söyler neyse de voleybolda pozisyon devam ederken arka arkaya beş isim saymanın ne gereği var, anlamadım. pozisyon bitince zaten tekrarı geliyor o zaman söylersin şunun pası, şunun volesi...

hesabın var mı? giriş yap