• volkan demirel

fatih akyel
    lugano
    bülent korkmaz
    caner erkin

hasan şaş
    emre belözoğlu(c)
    felipe melo
    ricardo quaresma

hagi
    arif erdem

edit: 3 eksik futbolcu
  • 11 demişssinde 8 de kalmışsın.

+ 3 olarak yardımcı olayım

hagi
    burak yılmaz
    ayhan akman

edit: 1 lavuk babandır. 2 haginin topçuluğana laf eden yok cirkeflik diyorsan al sana bir örnek

https://www.youtube.com/watch?v=bbirwp2ii0m

edit2: ergenler mesaj kutumu şenlendiriyor. yaşınız heralde yetişmemiş hagi yi seyretmeye bu derece tepki almayı beklemiyordum . sanki yapmadığı bişey söyledik burda. gs tv videolarından tanıdığınız hagi, tabiki hep golleri ile hatırlanacaktır. lakin bu kendisinin hem rakip takıma hem de hakemlere yaptığı çirkeflikleri azaltmayacaktır. büyük topçuların yaptığı çirkeflikler küçük topçulara oranla daha dikkat çektiği de aşikardır.
    bu arada küfür içerikli mesajlara sözlükte bir yaptırım yok anlaşılan. bunları ibret olsun diye gerçekte bulup dövmek dışında bir önerisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim.
  • onur kıvrak-caner erkin-bülent korkmaz-emre aşık-sabri sarıoğlu-emre belözoğlu-felipe melo-quaresma-hasan şaş-hagi-burak yılmaz
  • oraya bir arda turan rica edeceğim.
  • şu listedeki herkes değişebilir ama bir isim daimidir. (bkz: ismail güldüren)
  • hagi'nin ne çirkefliğini gördünüz lan lavuklar dediğim liste.

not: 38 yaşındayım. hagi ile muhabbet eden biriyim.
    hırs ile, agresiflik ile çirkefliği karıştıran ergenler beni ergenlikle suçluyor. lavuk olmak başka birşey işte.
    çirkeflik mi görmek istiyorsunuz;
    (bkz: volkan demirel)
    (bkz: emre belözoğlu)

hatta şaşıracaksınız, (bkz: hakan şükür)

(bkz: arda turan)
  • 11 tane felipe melo diyorum
  • fatih terim yoksa yanlış 11'dir...
  • fernando muslera

rıza çalımbay
    semih kaya
    cüneyt tanman
    ergün penbe

oğuz çetin
    mehmet özdilek
    alex de souza

metin tekin
    metin oktay
    ertuğrul sağlam
  • volkan demirel, melo ve emre belözoğlu nun kesinlikle ve kesinlikle yer bulması gerektiği 11. diğer 8 isim değişebilir ama kadro bunların üzerine kurulmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap