şükela:  tümü | bugün
  • 2019 mayıs ayı sonunda acil olarak başlatılması gereken soruşturma.

özellikle hakemlerin mercek altına alınıp fetö vb. terör örgütleriyle adı anılan kulüplerle olan ilişkileri dikkatle incelenmeli.

göz göre göre türk futbolu dizayn ediliyor.
    kaos yaratmaya çalışıyorlar.

edit: biz bu senaryoları biliyoruz. 2 haftadır yapılan futbol katliamları, insanların kaos ile sokaklara dökülmesini vs. amaçlıyor. neyse ki biz oyuna gelmiyoruz, ancak acilen araştırılaran futboldaki fetö ve uzantısı terör/suç örgütleri ortaya çıkarılmalı. tüm ülkeyi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar.

bu kadar net hakem katliamlarının tek amacı, fetönün kaos kumpası yaratmaya çalışmasından başka bir şey değil. galatasarlısı, fenerlisi, beşiktaşlısı, traboznlusu kısaca herkesi savcılıklara suç duyurusuna bulunmaya çalışıyorum. kamuoyu oluşturursan bu orospu çocuğu fetö ve uzantılarının milyar tl'lik sektörde yaratmaya çalıştıkları kaosu engelleyebiliriz.
  • yıllar önce gerçekleşen ve hiçbir takımın küme düşürülmediği soruşturma.
  • şampiyon galatasaray!
  • var birşeyler!!!

edit: amaç gs şampiyon yapmak değil, kaos yaratmaktır. zaten bir sürü sıkıntı var millet barut gibi... çok ciddi bir savcılık soruşturması başlatılıp bu sezonun tüm takım ve hakemlerle, mhk, tff ile bütünüyle incelenmesi gerekiyor.
  • rize-gs macinda serkan cinar'dan baslayarak yapilmasi gereken sorusturma. haksiz yere adam atti, penaltilar verdi. zaten ikinci penalti sonrasi ben maci izlemeyi biraktim. boyle mac mi olur amk.
  • ben bu kadar bariz bir şekilde şampiyonluğun gsya verildiğine şahit olmadım. gs rize maçıyla ilgili her şey araştırılmalıdır.

edit: ysk yı da tff yi de şikayet edersiniz hepinizi üst üste koyucaz diyen gslı yazarlar var. bana mesaj atmak isteyen gs kardeşlerime duyrulur.
  • bu kadar açığını hiç görmemiştik herhalde. sene başından beri, neredeyse bütün maçlarda sıkıntı var. bu sene başlatılmazsa hiç başlatılmasın. şike yapan kazansın.
  • türk hakemlerinin müebbet hapis yatmasını gerektiren soruşturma. satılmış düdüklerle var'a rağmen hala milyonların gözü önünde rahatça şike yapıyorlar. koca sezon galatasarayı şampiyon yapmak için ellerinden geleni yaptılar. uydurma penaltılar, rakiplere çıkan kırmızı kartlar. ve sonunda şampiyon oldular. işte rezil kadro:
    https://eksiup.com/p/st6741umn2xt
  • hakemler de hata yapabilir. sakin kuşlar. belki fikret orman önderliğinde bir kulüpler birliği açıklaması yaparsanız. belki de tff olarak 10 ar maç daha ceza verirsiniz oyunculara. meşaleleri yakın şampiyonluk yakın renktaşlar. bundan sonra kuşlar ötsün dursun.
  • sozlukte yasi kucuk kisiler varsa iste haluk ulusoy, mehmet agar donemi tam olarak boyleydi. diger takimlar ellerinden geldigince bunlarla mucadele etmeye calisirlardi.

yalniz bu sezon daha bir boku cikti sanki. bir seyler yapilmali, bu boyle gitmez.